LED Letter Slide 5 voor 200mm Arial 6500K wit
LED Letter Slide 5 voor 200mm Arial 6500K wit
€ 2,69
% € 17,95 (85.01% bespaard)Niet langer beschikbaar
LED-letter 5 (Slide) - Hoogte 200mm, Lichtkleur Koudwit
Voor de ingebruikname zijn een voeding en een passende netadapter (beide apart te bestellen) vereist.
De LED-letter 5 voor slideschijven brandt met een koudwitte lichtkleur en behoort tot de letterserie 200mm
De lichtletter 5 voor slideschijven brandt met een koudwitte lichtkleur en behoort tot de letterserie 200mm.
De lichtletter d wordt met zijn innovatieve sokkel op een rail geschoven. Deze rail wordt ook wel slideschijf of basisrail genoemd en is verkrijgbaar in verschillende lengtes en vormen. De basisrail met de lichtletters wordt op vlakke oppervlakken geplaatst. Er zijn railoplossingen voor wandmontage en plafondophanging. Voor slideschijven brandt met een koudwitte lichtkleur en behoort tot de letterserie. Naast andere hoofd- en kleine letters zijn er speciale tekens beschikbaar, zoals pijlen, procenttekens, hashtags, €-tekens en meer, die apart kunnen worden besteld. De LED-letters zijn verkrijgbaar in de drie grootteseries 100 mm, 150 mm und 200 mm, die ook onderling gecombineerd kunnen worden. De slide-letters combineert u geheel naar uw eigen wensen en bieden een verscheidenheid aan toepassingsmogelijkheden:
- Boodschappen voor de eigen woonkamer: CARPE DIEM, Sweet Home
- Liefdesverklaringen: I♥YOU, MARRY ME, I LOVE FC BAYERN, ♥Borussia Dortmund♥
- Kindernamen in lichtschrift: LISA, Mia, Emma, LEON, Noah
- Feestelijke uitspraken: HAPPY NEW YEAR, MERRY Xmas🎄, Vrolijk Pasen
- Groet: WELKOM, HALLO, Moin
- Voor de verkoop: SALE, DEAL, 50% OFF, SSV, -30%, 5€ cadeau, SUPERSALE
- Aanwijzingen: #abcmix, #FASHION, #FITNESS, #travel, #RECLAME
- Ga aan de slag en kies uw LED Click-letter combinatie uit!
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Afdekking: | gesatineerd |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Dimbaar: | Nee |
| EPREL-registratienummer: | 901648 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | E |
| Energieverbruik: | 6 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,135 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,15 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,015 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwdiepte: | 30 mm |
| Ingangsspanning: | 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurtemperatuur: | 6500 K |
| LED-lichtkleur: | koud wit |
| Land van herkomst: | China |
| Letterhoogte: | 200mm |
| Lettersysteem: | Slide |
| Lettertype: | Cijfer |
| Lichtstroom: | 856 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 0,135 kg |
| Nominale lichtstroom: | 771 Lumen |
| Nominale stroom: | 500 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,1 s |
| Productbreedte: | 165 mm |
| Producthoogte: | 200 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 90 mm |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Tekens: | 5 |
| Vermogen: | 6 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
| Voeding: | extern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden