LED Mini Inbouwspot Set 6St incl Voeding 0.6W IP67 3000K Ø30*18.5mm
LED Mini Inbouwspot Set 6St incl Voeding 0.6W IP67 3000K Ø30*18.5mm
€ 29,69
% € 45,95 (35.39% bespaard)5 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2447
LED Inbouwspot 6-delige set 0,6W 9lm Ø 30 mm
Afmetingen
- Inbouwdiepte: 18 mm
- Inbouwdiameter: 25 mm
- Producthoogte: 18 mm
- Productdiameter: 30 mm
De LED inbouwspot 6-delige set zorgt voor een aangename warmwitte verlichting (3.000 K) met 9 lumen. U kunt de LED inbouwspots zowel binnenshuis als buitenshuis gebruiken, bijvoorbeeld om delen van de tuin, paden of trappen te verlichten. Ook terrasoverkappingen of terrasvloeren kunnen met deze mini-inbouwspots worden uitgerust.
Door hun geringe inbouwdiepte van slechts 16 mm zijn de LED inbouwspots zeer flexibel inzetbaar en kunnen ze zowel voor basisverlichting als voor sfeervolle lichtaccenten zorgen.
Door hun geringe inbouwdiepte van slechts 16 mm zijn de LED inbouwspots zeer flexibel inzetbaar en kunnen ze zowel voor basisverlichting als voor sfeervolle lichtaccenten zorgen.
Uw voordelen op een rij
- energiebesparende, effectieve verlichting
- aangenaam warmwit licht (9 lm, 3.000 K)
- eenvoudige montage
- praktische en gemakkelijk los te koppelen steekverbinding
- trafo en stekker in de levering inbegrepen
- 2 jaar garantie
De LED inbouwspot 6-delige set wordt inclusief trafo en stekker geleverd. Met behulp van steekverbindingen kunnen de afzonderlijke spots met een uitsparing van 25 mm telkens met de volgende worden verbonden en ook heel eenvoudig weer worden losgekoppeld. De LED inbouwspots beschikken over beschermingsgraad IP67 en beschermingsklasse III.
Bespaar met de hoogwaardige 0,6 Volt-spots van het merk Epistar tot wel 80 procent op stroomkosten in vergelijking met traditionele lichtbronnen. Wij geven u twee jaar garantie op deze LED inbouwspots, die een nominale levensduur van ongeveer 50.000 uur hebben.
Dimbaarheid
De LED inbouwspot 6-delige set (Art. Nr. 2247) is in deze uitvoering niet dimbaar.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Mini Inbouwspot Set 6St incl Voeding 0.6W IP67 3000K Ø30*18.5mm"
| Accentverlichting: | geschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 15,6 cm |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 35 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 25 mm |
| Driver afmeting lengte: | 65 mm |
| EPREL-registratienummer: | 897914 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 0,6 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | zilver |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,49 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,6 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 50 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 107 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwdiameter: | 25 mm |
| Inbouwdiepte: | 18,5 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 6 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Kleurweergave: | 70 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 9 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw |
| Nettogewicht van het product: | 0,49 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 9 Lumen |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 45 °C |
| Nominale stroom: | 50 mA |
| Ontstekingstijd: | 1 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Productdiameter: | 30 mm |
| Producthoogte: | 18,5 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 6 Watt |
| Vermogen: | 0,6 W |
| Verpakkingshoogte: | 6 cm |
| Verpakkingslengte: | 20,7 cm |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.