LED Mini Inbouwspot Set 6st. incl. Voeding 0.6W IP67 3000K Ø24*38.5mm
LED Mini Inbouwspot Set 6st. incl. Voeding 0.6W IP67 3000K Ø24*38.5mm
€ 28,33
% € 62,95 (55% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2448
LED Inbouwspot 6-delige set 0,6W 12lm Uitsparing Ø 18 mm
Afmetingen
- Inbouwdiepte: 36 mm
- Inbouwdiameter: 18 mm
- Producthoogte: 38 mm
- Productdiameter: 24 mm
Met de LED inbouwspot 6-delige set kunt u zowel binnen als buiten zorgen voor een effectieve, aangename warmwitte verlichting (3.000 K). Door hun geringe inbouwdiepte (36 mm), compacte afmetingen (65 x 35 x 25 mm) und een brede stralingshoek van 100 graden zijn de LED inbouwspots zeer flexibel inzetbaar. Ze zijn zowel zeer geschikt voor professioneel gebruik in zakelijke en kantoorruimtes als voor woonruimtes, gangen en trappenhuizen. De inbouwspots kunnen ook in terrasoverkappingen of terrasvloeren worden ingebouwd.
Uw voordelen op een rij
- energiebesparende, effectvolle verlichting
- aangenaam warmwit licht (12lm, 3.000 K)
- variabel gebruik door eenvoudig los te koppelen steekverbinding
- geringe inbouwdiepte (36 mm)
- Levering inclusief trafo en netstekker
- 2 jaar garantie
De zes afzonderlijke LED spots van de inbouwspotset laten zich met behulp van steekverbindingen heel eenvoudig verbinden en ook weer van elkaar losmaken. Bij de levering van de LED inbouwspot 6-delige set zijn een trafo en een netstekker inbegrepen. De LED inbouwspots beschikken over beschermingsgraad IP67 en beschermingsklasse III. In de inbouwspots zijn hoogwaardige 0,6 Volt LED's van het merk Epistar geplaatst, waarmee u tot wel 80 procent aan stroomkosten kunt besparen in vergelijking met traditionele lichtbronnen. Wij geven u twee jaar garantie op deze LED inbouwspots met een nominale levensduur van 50.000 uur.
Dimbaarheid
De LED inbouwspot 6-delige set (Art. Nr. 2448) is in deze uitvoering niet dimbaar.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Mini Inbouwspot Set 6st. incl. Voeding 0.6W IP67 3000K Ø24*38.5mm"
| Accentverlichting: | geschikt |
|---|---|
| Afdekking: | helder |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 15,5 cm |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 35 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 25 mm |
| Driver afmeting lengte: | 65 mm |
| EPREL-registratienummer: | 897915 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 0,6 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | zilver |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,75 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,84 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 75 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 90 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwdiameter: | 18 mm |
| Inbouwdiepte: | 36 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 6 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Kleurweergave: | 70 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 12 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,75 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 12 Lumen |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 45 °C |
| Nominale stroom: | 50 mA |
| Ontstekingstijd: | 1 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Productdiameter: | 24 mm |
| Producthoogte: | 38,5 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 0,5 mm |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 6 Watt |
| Vermogen: | 0,6 W |
| Verpakkingshoogte: | 6 cm |
| Verpakkingslengte: | 20,5 cm |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.