LED Mini Inbouwspot rond 1.5W 12V 3000K IP20 Ø35mm
LED Mini Inbouwspot rond 1.5W 12V 3000K IP20 Ø35mm
€ 3,38
% € 8,45 (60% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2213
Accessoires
LED Mini Inbouwspot, rond, Ø 35mm 1,5W 100lm
De compacte LED Mini inbouwspot (Ø 35 mm) geeft warmwit licht met een kleurtemperatuur van 3.000 Kelvin. Door de geringe inbouwdiepte van 30 mm en een stralingshoek van 95 graden zijn de LED Mini inbouwspots zeer variabel inzetbaar. Ze kunnen zowel in binnenruimtes als in buitenruimtes worden geïnstalleerd. Met deze LED Mini inbouwspots kunt u zowel voor een aangename basisverlichting als voor gerichte optische lichtaccenten zorgen.
Afmetingen
- Inbouwdiepte: 30 mm
- Inbouwdiameter: 26 mm
- Producthoogte: 30 mm
- Productdiameter: 35 mm
- effectvolle verlichting met aangenaam warmwit licht
- variabele toepassingsmogelijkheden door de compacte bouwwijze en geringe inbouwdiepte
- korte ontsteek- en opstarttijd van slechts 0,5 sec.
- Laag energieverbruik
- 2 jaar fabrieksgarantie
De LED Mini inbouwspots hebben een nominale levensduur van 25.000 uur met ongeveer 100.000 schakelcycli. U ontvangt twee jaar fabrieksgarantie op onze producten, die u door hun hoge efficiëntie en kwalitatief hoogwaardige uitvoering zullen overtuigen.
Dimbaarheid
De LED Mini inbouwspot is in deze uitvoering niet dimbaar.Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Mini Inbouwspot rond 1.5W 12V 3000K IP20 Ø35mm"
| Accentverlichting: | geschikt |
|---|---|
| Afdekking: | helder |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 7,5 cm |
| Dimbaar: | Nee |
| EPREL-registratienummer: | 897709 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 1,5 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,03 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,04 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 14 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 16 g |
| Inbouwdiameter: | 26 mm |
| Inbouwdiepte: | 30 mm |
| Ingangsspanning: | 12 V/DC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 6 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD5630 |
| LED-fabrikant: | EVERLIGHT |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 127 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,03 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 127 Lumen |
| Nominale stroom: | 125 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 1 |
| Productdiameter: | 35 mm |
| Producthoogte: | 30 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Schakelcycli: | 10000 |
| Stralingshoek: | 90 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 20 Watt |
| Vermogen: | 1,5 W |
| Verpakkingshoogte: | 5 cm |
| Verpakkingslengte: | 7,5 cm |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.