LED Mini Inbouwspot vierkant 1.5W 12V 3000K IP20 30x30mm
LED Mini Inbouwspot vierkant 1.5W 12V 3000K IP20 30x30mm
€ 3,38
% € 8,45 (60% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
LED Mini Inbouwspot, vierkant, 30x30mm 1,5W 12V 100 Lumen
De compacte vierkante LED Mini inbouwspot (30 x 30 mm) geeft warmwit licht met een lichtopbrengst van 100 lumen en een kleurtemperatuur van 3.000 Kelvin. De inbouwspots met een bedrijfsspanning van 12 Volt en 1,5 Watt hebben een laag stroomverbruik dat tot wel 80% lager ligt dan bij conventionele lichtbronnen.
Afmetingen
- Inbouwdiepte: 30 mm
- Inbouwdiameter: 26 mm
- Productbreedte: 30 mm
- Productlengte: 30 mm
- Producthoogte: 30 mm
Door hun geringe inbouwdiepte van 30 mm en een stralingshoek van 95 graden zijn deze LED Mini inbouwspots zeer variabel inzetbaar in binnenruimtes en buitenruimtes. U kunt met de LED Mini inbouwspots zorgen voor een aangename basisverlichting, maar er eveneens heel gericht optische lichtaccenten mee zetten.
Uw voordelen op een rij:
- energiebesparende, effectieve verlichting (100 L, 3.000 K)
- veelzijdige toepassingsmogelijkheden binnen en buiten
- geringe inbouwdiepte (30 mm)
- korte ontsteek- en opstarttijd van slechts 0,5 sec.
- 2 jaar fabrieksgarantie
De LED Mini inbouwspots beschikken over beschermingsklasse III en beschermingsgraad IP20. Ze hebben een nominale levensduur van ongeveer 25.000 uur met tot wel 100.000 schakelcycli. U ontvangt van ons twee jaar fabrieksgarantie op deze LED Mini inbouwspots. Laat u overtuigen door de hoge efficiëntie en kwaliteit van onze producten.
Dimbaarheid
De LED Mini inbouwspots (Art. Nr. 2214) zijn in deze uitvoering niet dimbaar.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | geschikt |
|---|---|
| Afdekking: | helder |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +35 °C |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 7,3 cm |
| Dimbaar: | Nee |
| EPREL-registratienummer: | 897710 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 1,5 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,027 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,041 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 14 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 14 g |
| Inbouwdiameter: | 26 mm |
| Inbouwdiepte: | 30 mm |
| Ingangsspanning: | 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 6 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD5630 |
| LED-fabrikant: | EVERLIGHT |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 100 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,027 kg |
| Nominale levensduur: | 25000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 100 Lumen |
| Nominale stroom: | 125 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,99 |
| Productbreedte: | 30 mm |
| Producthoogte: | 30 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 30 mm |
| Schakelcycli: | 10000 |
| Stralingshoek: | 95 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 20 Watt |
| Vermogen: | 1,5 W |
| Verpakkingshoogte: | 5 cm |
| Verpakkingslengte: | 7,2 cm |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | vierkant |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden