LED Module 5W 3000K dimbaar Alu met lens 60°
LED Module 5W 3000K dimbaar Alu met lens 60°
€ 13,45
Niet langer beschikbaar
Plat LED-module 5W als vervanging voor GU10/MR16 lichtbronnen
Deze dimbare LED-module met lens heeft een diameter van 50 mm en een hoogte van slechts 24 mm. Vanuit de energiezuinige module loopt een kabel van 120 mm die direct op 230V-leidingen kan worden aangesloten. Een fitting is niet nodig, waardoor de hoogte van 24 mm behouden blijft.
Heeft u een platte vervanging nodig voor uw GU10 of MR16 lamp? Dan heeft u met deze LED-module de juiste oplossing gevonden. Dezelfde diameter van de lichtopening, maar slechts een hoogte van 24 mm.
Vanwege de geringe hoogte zijn er voor deze LED-module talrijke toepassingsgebieden. De ultraplatte LED-module kan worden ingebouwd in verlaagde plafonds of in plafonds met een geringe inbouwdiepte. Er hoeft geen transformator te worden geplaatst.
Verder is de afmeting perfect voor platte, ronde inbouwframes (bijv. art.nr. 3525 - 3532 in onze webshop).
Platte vloerinbouwspots (art.nr. 3906 en 3907), die vaak in kasseien of vlonderplanken worden gemonteerd, worden met deze praktische LED-modules uitgerust.
Deze dimbare module straalt warmwit LED-licht uit. Warmwit licht wordt vooral gebruikt in woonruimtes waar gezelligheid centraal staat. De LED-module wordt zowel als accentverlichting als voor de basisverlichting van een ruimte gebruikt.
Technische details
- Vermogen 5 Watt
- Stralingshoek 60°
- Helderheid 400 Lumen
- Nominale levensduur ca. 30.000 uur
- Hoogte 24 mm
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Breedte van de verpakking: | 5,5 cm |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | Fase-afsnijding |
| EPREL-registratienummer: | 713206 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 5 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,05 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,06 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 5 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 5 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 400 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 0,05 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 400 Lumen |
| Productdiameter: | 50 mm |
| Producthoogte: | 24 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Schakelcycli: | 10000 |
| Stralingshoek: | 38 Grad |
| Vermogen: | 5 W |
| Verpakkingshoogte: | 3,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 5,5 cm |
| Voeding: | intern |
Aanmelden