LED Module Ombouwset voor Plafondlamp 12W 3000K
LED Module Ombouwset voor Plafondlamp 12W 3000K
€ 12,45
Niet langer beschikbaar
Nieuw leven voor oude lampen: LED module in plaats van schroeflampen
Voor veel lampen en verlichtingsdoeleinden volstonden in het tijdperk van de gloeilamp 60 Watt lampen. Wat zou u ervan zeggen als u deze zou kunnen vervangen door een 12 Watt LED module die bovendien nog iets helderder zou zijn, namelijk gelijk aan 70 Watt? Eindelijk kunt u uw gewaardeerde oude lamp blijven gebruiken nadat deze met een paar handelingen is omgebouwd. Hiervoor biedt LongLife-LED u de juiste inzet voor warmwit licht aan.
Hoe de ombouwset plafondlamp wordt gebruikt
De inbouw van de LED module is zeer eenvoudig (dient desondanks door een elektricien te worden uitgevoerd): de oude lamp wordt verwijderd, waarna de fitting daaronder wordt losgeschroefd. Nu moet ook de bedrading naar deze oude fitting eraan geloven. Nu is de ombouwset plafondlamp klaar om te worden geplaatst; hij blijft dankzij de magneten aan de onderkant van de schijf waarin de LED's zijn gemonteerd, vastzitten. De twee kabeluiteinden moeten in plaats van de oorspronkelijke draden op het net worden aangesloten - klaar!
De 12 Watt van deze ronde lamp volstaat vaak
Met dit model ontvangt u de minst krachtige variant met warmwit licht in een kleurtemperatuur van 3000 Kelvin, hoewel de 12 Watt voor de gangbare taken in de woonruimte al voldoende zou moeten zijn. De ronde lamp geeft 1200 lumen aan lichtstroom af en heeft geen transformator nodig, omdat deze zoals beschreven direct op 230 Volt moet worden aangesloten. De ombouwset is extreem duurzaam met zijn geschatte 50.000 uur en langer. Het licht zal niet afwijken van wat u van gloeilampen gewend bent en daarom uw gewaardeerde plafondlamp met nieuw, eigentijds leven opfrissen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aantal leds: | 24 |
|---|---|
| Accentverlichting: | ongeschikt |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +45 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Dimbaar: | Nee |
| EPREL-registratienummer: | 897245 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 12 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,25 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,12 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 30 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,03 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 110 V/AC - 240 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 6 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-fabrikant: | SANAN |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 1300 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 0,09 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 1248 Lumen |
| Nominale stroom: | 270 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productdiameter: | 125 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 100 mm |
| Stralingshoek: | 150 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 75 Watt |
| Vermogen: | 12 W |
| Verpakkingslengte: | 11,11 cm |
| Voeding: | intern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden