LED Module Ombouwset voor Plafondlamp 12W 4000K
LED Module Ombouwset voor Plafondlamp 12W 4000K
€ 12,45
Niet langer beschikbaar
Neutraal licht, voordeliger dan ooit, uit de LED module voor installatie
Weg met de oude lichtbronnen en erin met de LED module. Een procedure die even eenvoudig als praktisch is om de vertrouwde lamp te blijven gebruiken, maar onvergelijkbaar minder uit te geven aan stroomkosten. In dit geval plaatst u een 12 Watt ronde lamp waar u vroeger 70 Watt nodig zou hebben gehad om dezelfde lichthoeveelheid van 1200 lumen te genereren. U verwijdert alleen de oude peer, haalt de E 27 schroeffitting eronder weg, maakt de bedrading los en plaatst deze ombouwset. Deze blijft zitten door zijn magneten. De twee kabeluiteinden worden in plaats van de originele op het net aangesloten. Dat is alles.
Een duurzame oplossing, nagestreefd met de ombouwset plafondlamp
Het uitgestraalde licht heeft in deze ronde lamp een kleurtemperatuur van 4000 Kelvin; dat wordt 'neutraal wit' genoemd en mist dat typische gelige aandeel dat onze traditionele woonkamerverlichting in de stijl van vroegere gloeilampen kenmerkte. De in een cirkel rond hun geïntegreerde transformator gemonteerde lichtdiodes zouden meer dan 50.000 uur moeten meegaan, wat qua duurzaamheid elke gloeilamp in de schaduw stelt.
Niets dan voordelen met deze LED module
Deze ombouwset plafondlamp weegt slechts 87 gram en is daarmee een lichtgewicht, terwijl het geen schadelijke stoffen bevat - noch tijdens het gebruik, noch na de verwijdering. De warmteontwikkeling is volledig verwaarloosbaar in vergelijking met gloeilampen. De lichtbundel onder deze ombouwset straalt met 120 graden rondom uit, terwijl deze altijd verblindingsvrij blijft. Het neutraal witte licht is een goede keuze voor werkruimtes.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aantal leds: | 24 |
|---|---|
| Accentverlichting: | ongeschikt |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +45 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 14,5 cm |
| Dimbaar: | Nee |
| EPREL-registratienummer: | 897246 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 12 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,11 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,14 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 33 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 33,25 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 110 V/AC - 240 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 6 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 4000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-fabrikant: | SANAN |
| LED-lichtkleur: | neutraal wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 1300 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 0,11 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 1248 Lumen |
| Nominale stroom: | 270 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productdiameter: | 125 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 100 mm |
| Stralingshoek: | 150 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 75 Watt |
| Vermogen: | 12 W |
| Verpakkingshoogte: | 3 cm |
| Verpakkingslengte: | 12,5 cm |
| Voeding: | intern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden