LED Module Ombouwset voor Plafondlamp 18W 3000K
LED Module Ombouwset voor Plafondlamp 18W 3000K
€ 15,45
Niet langer beschikbaar
Bouw uw lamp in een handomdraai om met de LED module
Voor wie het zich nog herinnert: 100 watt was voor een gloeilamp al behoorlijk fel. Dezelfde lichtopbrengst kunt u nu krijgen voor een stroomverbruik van slechts 18 watt, zonder dat u de lampbehuizing hoeft te vervangen. Hoe dat werkt? U verwijdert de gloeilamp en de fitting eronder nadat de bedrading is losgekoppeld, en plaatst in plaats daarvan deze ombouwset voor plafondlampen. Natuurlijk worden de twee kabeluiteinden aangesloten op de plek waar voorheen de E27-fitting met de netkabel was verbonden. De module zelf wordt dankzij de magneten en het minimale gewicht van 173 gram stevig op zijn plaats gehouden. Zo heeft u direct warmwit licht met de kracht van 100 watt voor de prijs van 18 watt in uw geliefde lamp geïnstalleerd.
Vertrouwd licht uit de ronde lamp - maar dan veel zuiniger
Warmwit betekent met 3000 Kelvin een kleurtemperatuur zoals u die gewend bent van traditionele lichtbronnen in de woonomgeving. Wilt u liever een werklicht, dan is het aan te raden om over te stappen naar de LED module met 4000K. Welke u ook kiest, elk van deze ombouwsets maakt u voor een zeer lange tijd zorgeloos gelukkig, aangezien er een levensduur van meer dan 50.000 uur is voorzien. Bovendien zijn ze vrij van schadelijke stoffen.
Krachtig genoeg voor de meeste kamers: de ombouwset voor plafondlampen
De inzetstukken, die met 150 graden naar alle kanten kegelvormig stralen, zijn als plafondlampen krachtig genoeg om kamers van licht te voorzien, precies zoals u dat van de oude 100 watt lamp zou verwachten. De 1800 lumen uit de LED module worden gegenereerd door talrijke lichtdiodes die rondom de centraal geplaatste geïntegreerde transformator zijn gerangschikt. Men kan wel zeggen dat deze ronde lamp universele toepassingsmogelijkheden heeft. Voor werkruimtes kiest u de versie met 4000 Kelvin.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aantal leds: | 24 |
|---|---|
| Accentverlichting: | ongeschikt |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +45 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 18 cm |
| Dimbaar: | Nee |
| EPREL-registratienummer: | 897247 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 18 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,2 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,26 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 57 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 60 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 110 V/AC - 240 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 6 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-fabrikant: | SANAN |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 1924 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 0,2 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 1872 Lumen |
| Nominale stroom: | 380 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productdiameter: | 180 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 100 mm |
| Stralingshoek: | 150 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 100 Watt |
| Vermogen: | 18 W |
| Verpakkingshoogte: | 4 cm |
| Verpakkingslengte: | 18 cm |
| Voeding: | intern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden