LED Module Ombouwset voor Plafondlamp 24W 3000K
LED Module Ombouwset voor Plafondlamp 24W 3000K
€ 8,47
% € 16,95 (50.03% bespaard)2 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Niets missen, alleen maar winnen met de ombouwset voor plafondlampen
Wanneer warmwit licht vereist is en maximale lichtopbrengst wordt gevraagd, kies dan voor de 24 Watt versie met een kleurtemperatuur van 3000 Kelvin. Deze LED module, die u in plaats van uw oude verspillende lichtbronnen in uw favoriete lamp kunt monteren, levert 2400 lumen, waarvoor u vroeger een stroomverbruik van 125 Watt had moeten inzetten. Een zeer krachtige ronde lamp dus, die eenvoudig te monteren is en niet snel zal uitvallen, aangezien er meer dan 50.000 branduren van verwacht mogen worden.
Kleine handleiding voor het plaatsen van de LED module
Voor de montage volstaan enkele stappen, die echter in geval van twijfel beter aan een elektricien kunnen worden overgelaten: eerst gaat de oude lichtbron eruit, dan wordt de schroeffitting verwijderd waarin de gloeilamp zat, en vervolgens koppelt u de kabelverbinding van de fitting naar de netaansluiting van de lamp los. In de meeste gevallen zullen dit kroonsteentjes zijn. Hierin worden de twee kabeluiteinden van de ombouwset voor de plafondlamp geplaatst en vastgeschroefd. De module zelf heeft magneten aan de achterkant die hem op zijn plaats houden. Er moet alleen voor worden gezorgd dat de kabel tussen de module en de lampbehuizing past, verborgen onder de module.
Een lichtgewicht ronde lamp
Drie rijen lichtdiodes met de karakteristiek voor warmwit licht, zoals we dat in de woonomgeving gewend zijn en waarderen om de gezelligheid, omringen de geïntegreerde transformator in het midden van de LED module. De totale constructie weegt slechts 197 gram en wordt daarom probleemloos door de magneten vastgehouden. Na het inschakelen is het licht direct aanwezig; wie niet direct in de lamp kijkt, zal geen verschil merken met de vertrouwde verlichting. Maar van de lagere stroomkosten zal men zeker iets merken, vooral als alle lampen hiermee worden omgerust. De LED module bevat absoluut geen schadelijke stoffen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aantal leds: | 24 |
|---|---|
| Accentverlichting: | ongeschikt |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +45 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Dimbaar: | Nee |
| EPREL-registratienummer: | 897249 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 24 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,45 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,26 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 60 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,06 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 110 V/AC - 240 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 6 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-fabrikant: | SANAN |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 2444 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 0,2 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 2500 Lumen |
| Nominale stroom: | 560 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productdiameter: | 180 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 100 mm |
| Stralingshoek: | 150 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 150 Watt |
| Vermogen: | 24 W |
| Verpakkingslengte: | 11,11 cm |
| Voeding: | intern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden