LED Opbouw U-Profiel geanodiseerd 10 x 14mm opaal 200cm
LED Opbouw U-Profiel geanodiseerd 10 x 14mm opaal 200cm
€ 4,74
% € 18,95 (74.99% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED Opbouw U-Profiel met opale afdekking
Dit artikel is gemarkeerd als grootgoed en is daarom uitgesloten van normale verzending.
In de levering inbegrepen
- LED Opbouw U-Profiel geanodiseerd 10 x 14 mm (lengte: 200 cm) met melkachtige afdekking
- Vier bevestigingsclips voor de montage
- Twee eindkappen voor de nette afwerking van het profiel
Wat betekent “geanodiseerd”?
Met het anodisatieproces (elektrolytische oxidatie van aluminium) is het aluminium profiel voorzien van een beschermlaag om het tegen corrosie te beschermen. Beschadigde oppervlakken kunnen deze bescherming niet garanderen.
Toepassingsgebied
Het aluminium profiel heeft een U-vorm en wordt op oppervlakken gemonteerd, bijv. door middel van schroeven of speciale montagebeugels.
In de aluminium profielen worden LED-strips geplakt. De LED-strips worden door deze aluminium profielen beschermd. Warmteophoping wordt voorkomen, omdat de warmte via het aluminium snel wordt afgevoerd. Dit profiel wordt geleverd met een opale afdekking, waardoor individuele lichtpunten niet zichtbaar zijn.
De aluminium profielen worden vaak ingebouwd in keukens, woonkamers, langs trappen of in kasten.
In ons assortiment vindt u ook passende eindkappen om de installatie van het aluminium profiel netjes af te werken.
Het profiel is geschikt voor strips met een maximale breedte van 6 mm.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Afdekking: | gesatineerd |
|---|---|
| Aluminium profielvorm: | Opbouwprofiel |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,12345 kg |
| Keurmerken: | CE |
| LED stripbreedte: | 3.5, 4, 5, 6 |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte van het product (bijv. strips, kabels etc.): | 2 meter |
| Montagewijze: | Opbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,12345 kg |
| Opbouwbreedte: | 10 mm |
| Opbouwlengte: | 2000 mm |
| Productbreedte: | 8,6 mm |
| Producthoogte: | 14 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 2 m |
| Productlengte: | 2000 mm |
| Verpakkingslengte: | 205 cm |
Aanmelden