LED Opbouw U-Profiel geanodiseerd 10 x 15mm opaal 200cm
LED Opbouw U-Profiel geanodiseerd 10 x 15mm opaal 200cm
€ 17,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Opbouwprofiel in U-vorm 10x15 mm voor LED strips
Dit artikel is gemarkeerd als grootgoed en is daarom uitgesloten van normale verzending.
In de levering inbegrepen
- LED Opbouw U-Profiel geanodiseerd 10 x 15 mm (lengte: 200 cm) met melkachtige afdekking
- Vier bevestigingsclips voor de montage
- Twee eindkappen voor de nette afwerking van het profiel
U-vormige opbouwprofielen kennen een breed toepassingsgebied.
In de aluminium profielen worden LED-strips geplakt. U kunt kiezen uit eenkleurige of gekleurde LED strips.
De meerkleurige LED-strips worden vaak in de woonkamer of slaapkamer gebruikt, bijv. voor de omlijsting van verlaagde plafonds. Met de lichtkleuren creëert u de passende sfeer voor elke gelegenheid. In de keuken neigt men eerder naar eenkleurige LED strips, meestal neutraal- of koudwit. De aluminium profielen worden vaak aan de onderkant van hangkasten gemonteerd. Hier moet naast het visuele effect ook het nut worden gediend, bijv. het aanvullend verlichten van werkvlakken. Hetzelfde geldt voor kantoren, waar ongewenste schaduwen met LED-aluminium profielen worden verwijderd. Een mooi bijeffect: het kantoor wordt qua lichtontwerp opgewaardeerd. Met de aluminium profielen worden planken verlicht en voorwerpen van persoonlijk belang nog meer geaccentueerd. Aan het eigen voorstellingsvermogen zijn eigenlijk geen grenzen gesteld.
Let bij de keuze van de LED-strip op de breedte en de hoogte, zodat alles perfect bij elkaar past. Het licht wordt door de opale afdekking afgegeven. Afzonderlijke lichtpunten zijn niet zichtbaar.
De LED-strip wordt in een aluminium profiel beschermd tegen invloeden van buitenaf, zoals stoten. Verder wordt overtollige warmte van de brandende LED strip snel afgevoerd. De levensduur van de LED-strip wordt hierdoor niet nadelig beïnvloed.
Het profiel is geschikt voor strips van maximaal 6 mm breedte.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Afdekking: | gesatineerd |
|---|---|
| Aluminium profielvorm: | Opbouwprofiel |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,12345 kg |
| Keurmerken: | CE |
| LED stripbreedte: | 3.5, 4, 5 |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte van het product (bijv. strips, kabels etc.): | 2 meter |
| Montagewijze: | Opbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,12345 kg |
| Opbouwbreedte: | 10 mm |
| Opbouwlengte: | 2000 mm |
| Productbreedte: | 10 mm |
| Producthoogte: | 15 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 2 m |
| Productlengte: | 2000 mm |
| Verpakkingslengte: | 205 cm |
Aanmelden