LED Opbouw U-Profiel geanodiseerd 7,8 x 8,9mm opaal 200cm
LED Opbouw U-Profiel geanodiseerd 7,8 x 8,9mm opaal 200cm
€ 10,77
% € 17,95 (40% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
Alu-opbouwprofiel in U-vorm 7,8x8,9 mm voor LED strips
Dit artikel is gemarkeerd als grootgoed en is daarom uitgesloten van normale verzending.
In de levering inbegrepen
- LED Opbouw U-Profiel geanodiseerd 7,8 x 8,9 mm (lengte: 200 cm) met melkachtige afdekking
- Vier bevestigingsclips voor de montage
- Twee eindkappen voor de nette afwerking van het profiel
Het profiel is geschikt voor strips met een maximale breedte van 5 mm.
U-vormige opbouwprofielen kennen een breed toepassingsgebied en kunnen door elke doe-het-zelver worden geïnstalleerd.
De meeste LED-strips hebben aan de achterzijde een plakstrip, waarmee de strip in het aluminium profiel wordt geplakt. U kunt kiezen uit eenkleurige of gekleurde LED strips.
Meerkleurige LED strips worden vaak gebruikt in de woonkamer of slaapkamer, bijv. voor de omlijsting van verlaagde plafonds. De aluminium profielen kunnen ook aan de onderkant van banken of bedframes worden aangebracht. Met de lichtkleuren creëert u de passende sfeer voor elke gelegenheid. In de keuken neigt men eerder naar eenkleurige LED strips, grotendeels neutraal- of koudwit. De aluminium profielen worden vaak aan de onderkant van bovenkasten gemonteerd. Naast het visuele effect staat ook het nut op de voorgrond, bijv. het aanvullend verlichten van werkvlakken. Hetzelfde geldt voor kantoren, waar ongewenste schaduwen met LED-aluminium profielen worden vermeden. Een mooi bijeffect: het kantoor wordt opgewaardeerd met lichtdesign. Met de aluminium profielen worden planken verlicht en voorwerpen van persoonlijk belang nog meer geaccentueerd. Er zijn geen grenzen aan uw eigen verbeeldingskracht.
Let bij de keuze van de LED-strip op de breedte en de hoogte, zodat alles perfect bij elkaar past. Het licht wordt door de opale afdekking afgegeven. Afzonderlijke lichtpunten zijn niet zichtbaar.
De LED-strip wordt in een aluminium profiel beschermd tegen invloeden van buitenaf, zoals stoten. Bovendien wordt overtollige warmte van de brandende LED strip snel afgevoerd. De levensduur van de LED-strip wordt hierdoor niet nadelig beïnvloed.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Afdekking: | gesatineerd |
|---|---|
| Aluminium profielvorm: | Opbouwprofiel |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,12345 kg |
| Keurmerken: | CE |
| LED stripbreedte: | 3.5, 4, 5 |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte van het product (bijv. strips, kabels etc.): | 2 meter |
| Nettogewicht van het product: | 0,12345 kg |
| Opbouwbreedte: | 7,8 mm |
| Opbouwlengte: | 2000 mm |
| Productbreedte: | 7,8 mm |
| Producthoogte: | 8,9 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 2 m |
| Productlengte: | 2000 mm |
| Verpakkingslengte: | 205 cm |
Aanmelden