LED Opbouw U-Profiel geanodiseerd 8 x 7,8mm opaal 200cm
LED Opbouw U-Profiel geanodiseerd 8 x 7,8mm opaal 200cm
€ 10,77
% € 17,95 (40% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
U-opbouwprofiel voor LED strips
Dit artikel is gemarkeerd als volumegoed en is daarom uitgesloten van normale verzending.
In de levering inbegrepen
- LED Opbouw U-Profiel geanodiseerd 8 x 7,8 mm (lengte: 200 cm) met melkachtige afdekking
- Vier bevestigingsclips voor de montage
- Twee eindkappen voor de nette afwerking van het profiel
Het 200 cm lange U-aluminiumprofiel kan eenvoudig op de gewenste maat worden gezaagd. De LED-strip heeft aan de achterzijde meestal een plakstrip om snel en eenvoudig in het profiel te worden geplakt. Let op de deelbaarheidsintervallen van de LED-strip, zodat de gewenste lengte in het profiel geplakt kan worden. Uiteraard moeten de breedte en hoogte van de LED-strip passen bij het geanodiseerde aluminiumprofiel.
Het aluminiumprofiel beschermt de LED-strip tegen beschadigingen. Een ander voordeel is de snelle afvoer van warmte, waardoor de LED strip zijn lange levensduur behoudt.
Het opbouw-aluminiumprofiel wordt eenvoudig op het gewenste, vlakke oppervlak geschroefd. Het profiel kan ook in montageclips worden geklikt.
Toepassingsgebieden
- Onderzijde van hangkasten in keukens
- In kledingkasten of in stellingen voor een betere verlichting
- Aan de achterzijde van meubelstukken monteren voor verrassende lichteffecten
- Omlijsting van verlaagde plafonds
- Extra verlichting van bureaus of werkbanken
… en verdere toepassingsmogelijkheden. Er zijn geen grenzen aan uw fantasie.
Het profiel is geschikt voor strips met een maximale breedte van 6 mm.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Afdekking: | gesatineerd |
|---|---|
| Aluminium profielvorm: | Opbouwprofiel |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,12345 kg |
| Keurmerken: | CE |
| LED stripbreedte: | 3.5, 4 |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte van het product (bijv. strips, kabels etc.): | 2 meter |
| Nettogewicht van het product: | 0,12345 kg |
| Opbouwbreedte: | 8 mm |
| Opbouwlengte: | 2000 mm |
| Productbreedte: | 8 mm |
| Producthoogte: | 7,8 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 2 m |
| Productlengte: | 2000 mm |
| Verpakkingslengte: | 205 cm |
Aanmelden