LED Opbouwlamp rond 18W Ø225mm 5500K dimbaar
LED Opbouwlamp rond 18W Ø225mm 5500K dimbaar
€ 33,95
Niet langer beschikbaar
LED Opbouwlamp 18 W, 5.500 K, 1.350 lm, Ø 225 mm, incl. driver, dimbaar
Deze ronde LED opbouwlamp is een energiezuinige verlichtingsoplossing en zeer veelzijdig inzetbaar in binnenruimtes (beschermingsklasse IP 20). De lamp heeft een diameter van 225 millimeter en een geringe opbouwhoogte van slechts 40 millimeter.
De LED opbouwlamp verspreidt een koudwit ruimtelijk licht (5.500 K) met een lichtsterkte van 1.350 lumen. De gesatineerde afdekking van opaal zorgt hierbij voor een fijne lichtverspreiding. De LED opbouwlamp is vervaardigd uit aluminium en kunststof en de transformator is na montage niet meer zichtbaar, omdat deze in de behuizing is geïntegreerd.
Uw voordelen op een rij
- energiezuinige verlichtingsoplossing voor binnenruimtes
- lichtsterkte: 1.350 lm, koudwit licht (5.500 K)
- 12 W (vergelijkbaar met 100 W conventionele verlichting)
- stralingshoek: 120 graden, goed rendement
- geringe opbouwhoogte: 40 mm
- korte ontstekings- en opstarttijden: 0,5 sec.
- eenvoudige aansluiting, netspanning 230 V~
- levering incl. driver
De in de LED opbouwlamp gebruikte LED's van het merk Epistar (type SMD2835) beschikken over een nominale levensduur van ongeveer 30.000 uur. Met de LED opbouwlamp kan tot 80 procent aan stroomkosten worden bespaard. De 18 watt is vergelijkbaar met ongeveer 100 watt van conventionele lichtbronnen.
Wij voeren deze LED opbouwlamp ook in andere maten, vormen en lichtkleuren.
Dimbaarheid
De LED opbouwlamp (art. nr. 2555) is dimbaar.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Dimbaar: | Ja |
| Driverafmeting breedte: | 33 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 22 mm |
| Driver afmeting lengte: | 88 mm |
| EPREL-registratienummer: | 897948 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 18 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,55 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,77 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 99 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,1 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 5 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 5500 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | koud wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtsterkte / Candela: | 469 cd |
| Lichtstroom: | 1350 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 0,55 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 1350 Lumen |
| Nominale stroom: | 300 mA |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productdiameter: | 225 mm |
| Producthoogte: | 40 mm |
| Productkleur: | wit |
| Schakelcycli: | 25000 |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 100 Watt |
| Vermogen: | 18 W |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden