LED Paneel Inbouwframe 120x15cm wit Plafondinbouw Montageframe voor Gipsplaatplafond
LED Paneel Inbouwframe 120x15cm wit Plafondinbouw Montageframe voor Gipsplaatplafond
€ 22,07
% € 33,95 (34.99% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
LED Paneel Inbouwframe wit 120x15cm
Door gebruik te maken van inbouwframes kunnen LED-panelen in een overeenkomstig gesneden plafonduitsparing worden geplaatst, waardoor ze optisch in een ruimte kunnen worden geïntegreerd zonder het totaalbeeld van het ruimteontwerp te beïnvloeden.
Voordelen:
- Eenvoudige en snelle uitvoering van de montage
- Benodigd montagemateriaal is reeds inbegrepen
- Plafonduitsparing respectievelijk montage kan in verschillende materialen worden uitgevoerd, bijv.: gipsplaten, hout, enz.
- Vrijwel naadloze aansluiting van het plafond met het frame
Onze inbouwframes vallen op door een zeer eenvoudige montage. Er wordt enkel een plafonduitsparing gesneden die overeenkomt met de framegrootte, waarna het frame via de meegeleverde veerklemmen in de plafonduitsparing wordt geplaatst. Het frame bedekt hierbij de gesneden plafonduitsparing volledig. Het paneel wordt vervolgens eenvoudig diagonaal door het frame geschoven en erin gelegd. Mocht dit vanwege ruimtegebrek niet mogelijk zijn, dan kan het paneel ook vóór de montage in het frame worden gelegd, waarna beide samen in de plafonduitsparing worden geplaatst.
Wij bieden de inbouwframes aan in verschillende maten en ze zijn voor bijna alle LED-panelen inzetbaar. Al onze inbouwframes zijn wit gelakt.
Alle beschikbare maten:
- 300mm x 300mm | Uitsparing: 317mm x 317mm
- 600mm x 300mm | Uitsparing: 617mm x 317mm
- 620mm x 620mm | Uitsparing: 642mm x 642mm
- 1200mm x 150mm | Uitsparing: 1222mm x 172mm
- 1200mm x 300mm | Uitsparing: 1217mm x 317mm
- 1200mm x 600mm | Uitsparing: 1217mm x 617mm
- 1500mm x 300mm | Uitsparing: 1522mm x 322mm
- 1600mm x 400mm | Uitsparing: 1622mm x 422mm
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Behuizingskleur: | wit |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 120x15 |
| Gewicht: | 1,5 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,5 kg |
| Inbouwbreedte: | 172 mm |
| Inbouwdiepte: | 41 mm |
| Inbouwlengte: | 1222 mm |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 1,5 kg |
| Productbreedte: | 185 mm |
| Producthoogte: | 41 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 1235 mm |
| Verpakkingslengte: | 125 cm |
Aanmelden