LED Paneel Inbouwframe 160x40cm wit Plafondinbouw Montageframe voor Gipsplaatplafond
LED Paneel Inbouwframe 160x40cm wit Plafondinbouw Montageframe voor Gipsplaatplafond
€ 50,95
43 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED Inbouwframe wit 160x40 cm
Door gebruik te maken van inbouwframes kunnen LED-paneels in een overeenkomstig gesneden plafonduitsparing worden geplaatst, waardoor ze optisch in een ruimte kunnen worden geïntegreerd zonder het totaalbeeld van het ruimteontwerp te beïnvloeden.
Wij bieden de inbouwframes aan in verschillende maten en ze zijn voor bijna alle LED-paneels inzetbaar. Al onze inbouwframes zijn wit gelakt.
De montage is vrij eenvoudig te realiseren: er wordt enkel een plafonduitsparing gesneden die overeenkomt met de framegrootte, en het frame wordt via de meegeleverde veerklemmen in de plafonduitsparing geplaatst. Het frame bedekt daarbij de gezaagde plafonduitsparing volledig. Het paneel wordt vervolgens eenvoudig diagonaal door het frame geschoven en erin gelegd. Mocht er geen ruimte zijn om het paneel door het frame te schuiven, dan kan dit ook vóór de montage in het frame worden gelegd, waarna beide samen in de plafonduitsparing worden geplaatst. De drivers of voedingen worden daarbij op de achterkant van het paneel of daarnaast in het plafond geplaatst.
Voordelen:
- Eenvoudige en snelle uitvoering van de montage
- Benodigd montagemateriaal is reeds inbegrepen
- Plafonduitsparing respectievelijk montage kan in verschillende materialen worden uitgevoerd, bijv.:
- Gipsplaten, hout, enz.
- Vrijwel naadloze aansluiting van het plafond met het frame
Alle beschikbare maten:
- 300mm x 300mm | Uitsparing: 317mm x 317mm
- 600mm x 300mm | Uitsparing: 617mm x 317mm
- 620mm x 620mm | Uitsparing: 642mm x 642mm
- 1200mm x 150mm | Uitsparing: 1222mm x 172mm
- 1200mm x 300mm | Uitsparing: 1217mm x 317mm
- 1200mm x 600mm | Uitsparing: 1217mm x 617mm
- 1500mm x 300mm | Uitsparing: 1522mm x 322mm
- 1600mm x 400mm | Uitsparing: 1622mm x 422mm
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Bedrijfstemperatuur (°C): | -40 °C tot +150 °C |
|---|---|
| Behuizingskleur: | wit |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 160x40 |
| Gewicht: | 1,5 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,3 kg |
| Inbouwbreedte: | 422 mm |
| Inbouwdiepte: | 41 mm |
| Inbouwlengte: | 1622 mm |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 1,5 kg |
| Productbreedte: | 435 mm |
| Producthoogte: | 41 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 1635 mm |
| Verpakkingslengte: | 170 cm |
Aanmelden