LED Paneel Inbouwspot rond wit 15W Ø190mm 4000K
LED Paneel Inbouwspot rond wit 15W Ø190mm 4000K
€ 8,38
% € 20,95 (60% bespaard)Niet langer beschikbaar
LED Paneel Inbouwspot rond 15W Ø190mm 4000K
- Geen afzonderlijke LED-punten zichtbaar
- Zeer harmonieuze en homogene lichtverdeling
- Neutraal wit LED-licht 4000 Kelvin
- Incl. extern laagspanningsvoorschakelapparaat
- Inbouwdiepte inclusief bevestigingsklemmen 20mm
- Dimbare trafo apart verkrijgbaar (zie accessoires)
Deze ronde LED inbouwspot met aluminium frame onderscheidt zich (net als al zijn varianten) door zijn geringe inbouwdiepte van slechts ca. 20mm. De witte kunststof afdekking zorgt voor een nagenoeg verblindingsvrije en homogene verlichting. De LED inbouwspots worden gemonteerd met 2 bevestigingsklemmen, waarmee ze stevig in het plafond of in wanden (gipsplaat of hout) worden verankerd. U bespaart stroom en geld door efficiënte en duurzame lichtdiodes. Hier in de shop vindt u meer modellen.
In de leveringsomvang is de trafo al inbegrepen, die de aansluiting op de 230V stroomvoorziening mogelijk maakt.
Toepassingsgebieden:
- Slaapkamer, keuken, woonkamer, hal, badkamer/toilet
- Verkoopruimtes, kiosk, supermarkt, modewinkel
- Kinderdagverblijven, klaslokalen, trainingsruimtes
- Ziekenhuizen, fysiotherapie- & massagepraktijken
En in tal van andere toepassingsgebieden
Dimbarkeit
Het paneel is standaard niet dimbaar.
Met een extra artikel kan het paneel bijvoorbeeld via fase-aansnijding/afsnijding (TRIAC) dimmers worden aangestuurd. Om het licht te dimmen, moet er een dimmer op het voorschakelapparaat worden aangesloten.
Overige opties
- DALI-besturing
- 0-10V dimmerbesturing en PUSH-dimmen
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 38 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 22 mm |
| Driver afmeting lengte: | 88 mm |
| EPREL-registratienummer: | 897125 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 15 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,35 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,45 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 100 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,1 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwdiameter: | 175 mm |
| Inbouwdiepte: | 20 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 5 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 4000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | neutraal wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtsterkte / Candela: | 370 cd |
| Lichtstroom: | 1100 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz - 60 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,35 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 1100 Lumen |
| Nominale stroom: | 300 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productdiameter: | 190 mm |
| Producthoogte: | 25 mm |
| Productkleur: | wit |
| Schakelcycli: | 20000 |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 75 Watt |
| Vermogen: | 15 W |
| Verpakkingslengte: | 32,26 cm |
| Vervangend artikel: | 4697 |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden