LED Paneel Inbouwspot rond wit 15W Ø190mm 5500K dimbaar
LED Paneel Inbouwspot rond wit 15W Ø190mm 5500K dimbaar
€ 10,06
% € 33,95 (70.37% bespaard)Niet langer beschikbaar
LED Inbouwspot 15W Ø190mm 5500K dimbaar
Deze dimbare LED inbouwspot verspreidt een koudwit licht (5.500 Kelvin) en is daarom goed geschikt voor gebruik in bijvoorbeeld kantoorruimtes, winkels en dokterspraktijken. Deze kan zowel voor basisverlichting als voor de verlichting van specifieke zones in de ruimte worden ingezet.
Afmetingen
- Inbouwdiepte: 20 mm
- Inbouwdiameter: 175 mm
- Producthoogte: 25 mm
- Productdiameter: 190 mm
De inbouwspots hebben een inbouwdiepte van slechts 20 millimeter en kunnen daarom zeer variabel in verlaagde plafonds en wandvlakken van gipsplaat of hout worden geplaatst. De fixatie van de spots gebeurt daarbij met behulp van bevestigingsklemmen aan de zijkant. De LED paneel inbouwspot kan met zijn dimbare Triac-driver direct op de 230V stroomleiding worden aangesloten.
Om de intensiteit van de lamp te wijzigen, moet een Triac-dimmer of -regelaar, bijv. een muurschakelaar, apart worden besteld. Kies de regelaar zo dat deze het vermogen van de inbouwspot kan verwerken. Bij het opnieuw inschakelen van de inbouwlamp wordt de vorige instelling onthouden.
- Energie-efficiënte, onderhoudsvrije verlichtingsoplossing
- Variabele inzetmogelijkheden door de ultraplatte bouwvorm
- Brede stralingshoek: 120 graden
- Korte ontsteek- en opstarttijden: > 0,5 seconden
De LED paneel inbouwspot bestaat uit aluminium en kunststof en heeft een gesatineerde opalen afdekking, die zorgt voor een nagenoeg verblindingsvrij, fijn verstrooid licht. Hij is uitgerust met duurzame LED's van het merk EPISTAR, waarvoor een nominale levensduur van 30.000 uur met 25.000 schakelcycli is aangegeven.
U vindt in ons assortiment vele andere LED inbouwspots in andere maten, vormen, lichtsterktes und lichtkleuren.
Tip: De LED paneel inbouwspot beschikt slechts over beschermingsklasse IP20 (beschermingsklasse III) en mag daarom niet direct boven vochtige ruimtes worden geïnstalleerd.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Dimbaar: | Ja |
| Driverafmeting breedte: | 38 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 22 mm |
| Driver afmeting lengte: | 88 mm |
| EPREL-registratienummer: | 897898 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 15 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,35 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,57 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 100 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,1 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwdiameter: | 175 mm |
| Inbouwdiepte: | 20 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 5 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 5500 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | koud wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtsterkte / Candela: | 370 cd |
| Lichtstroom: | 1100 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,468 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 1100 Lumen |
| Nominale stroom: | 300 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productdiameter: | 200 mm |
| Producthoogte: | 25 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 100 mm |
| Schakelcycli: | 25000 |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 75 Watt |
| Vermogen: | 15 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden