LED Paneel Inbouwspot rond wit 24W Ø300mm 4000K
LED Paneel Inbouwspot rond wit 24W Ø300mm 4000K
€ 33,95
Niet langer beschikbaar
LED Inbouwspot rond 24W Ø300mm 4000K
- Bijzonder vlakke bouwvorm
- Frame wit gelakt
- Incl. extern voorschakelapparaat
- Aangenaam neutraal wit LED-licht
- Inbouwdiepte inclusief bevestigingsklemmen 78mm
- Dimbare trafo apart verkrijgbaar
Afmetingen
- Inbouwdiepte: 20 mm
- Inbouwdiameter: 280 mm
- Producthoogte: 25 mm
- Productdiameter: 300 mm
Deze 24 Watt LED inbouwspot met een zeer lage inbouwdiepte van slechts 20mm is geschikt voor inbouw in verlaagde plafonds of gipswanden. De brede stralingshoek van 120° is geschikt voor het verlichten van grote oppervlakken of ruimtes.
Overal waar een zo groot mogelijke lichtbundel gewenst is, kunnen deze LED inbouwspots worden gebruikt.
Het externe voorschakelapparaat is al bij de levering inbegrepen.
Toepassingsgebieden:- Klaslokalen, restaurants, hotels, ziekenhuizen, klinieken, scholen
- Conferentieruimtes, dokterspraktijken, musea, galerieën, massagepraktijken
- Supermarkten, trainingsruimtes, behandelkamers
- Woonkamer, gang, slaapkamer, collegezalen, kantoortuinen
En in tal van andere toepassingsgebieden.
Dimbarkeit
Het paneel is standaard niet dimbaar.
Met een extra artikel kan het paneel bijvoorbeeld via fase-aansnijding/afsnijding (TRIAC) dimmers worden aangestuurd. Om het licht te dimmen, moet een dimmer op het voorschakelapparaat worden aangesloten.
Verdere opties
- DALI-besturing
- 0-10V dimmerbesturing en PUSH-dimmen
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 40 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 25 mm |
| Driver afmeting lengte: | 110 mm |
| EPREL-registratienummer: | 897129 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 24 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,7 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,85 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 149 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,15 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwdiameter: | 280 mm |
| Inbouwdiepte: | 20 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 5 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 4000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | neutraal wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtsterkte / Candela: | 583 cd |
| Lichtstroom: | 1800 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,7 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 1800 Lumen |
| Nominale stroom: | 300 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productdiameter: | 300 mm |
| Producthoogte: | 25 mm |
| Productkleur: | wit |
| Schakelcycli: | 25000 |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 150 Watt |
| Vermogen: | 24 W |
| Verpakkingslengte: | 32,26 cm |
| Vervangend artikel: | 4703 |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden