LED Paneel Inbouwspot rond wit 6W Ø 75mm 4000K IP66 dimbaar
LED Paneel Inbouwspot rond wit 6W Ø 75mm 4000K IP66 dimbaar
€ 10,27
% € 25,95 (60.42% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2168
6W LED Paneel Inbouwspot, frameloos voor vochtige ruimtes
Inbouwspots die zelfs krachtige waterstralen kunnen weerstaan, zijn misschien niet zo gemakkelijk te vinden. Hier heeft u echter een product voor u dat deze eigenschap bezit, evenals een bijzonder, frameloos ontwerp, waardoor het licht zonder randbegrenzing kan uittreden.
Afmetingen
- Inbouwdiepte: 20 mm
- Inbouwdiameter: 55 mm
- Producthoogte: 20 mm
- Productdiameter: 75 mm
Dit ronde model heeft een vermogen van 6W, een diameter van 75 mm en straalt neutraal wit licht uit.
In de leveringsomvang is een driver inbegrepen, (TRIAC dimbaar).
- Vermogen: 6W
- ronde, zeer vlakke bouwvorm
- Lichtkleur: neutraal wit (4000 K)
- Diameter: 75 mm
- Uitsnede: Ø55mm
- frameloos, verlicht zonder randbegrenzing
- Beschermingsklasse IP66, geschikt voor vochtige ruimtes
- incl. trafo (TRIAC dimbaar)
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Paneel Inbouwspot rond wit 6W Ø 75mm 4000K IP66 dimbaar"
| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP66 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Dimbaar: | Ja |
| Driverafmeting breedte: | 40 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 22 mm |
| Driver afmeting lengte: | 109 mm |
| EPREL-registratienummer: | 897455 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | E |
| Energieverbruik: | 6 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,07 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,12 kg |
| Inbouwdiameter: | 55 mm |
| Inbouwdiepte: | 20 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 5 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 4000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2016 |
| LED-fabrikant: | SANAN |
| LED-lichtkleur: | neutraal wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 618 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,07 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 618 Lumen |
| Nominale stroom: | 250 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,95 |
| Productdiameter: | 75 mm |
| Producthoogte: | 20 mm |
| Productkleur: | wit |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vermogen: | 6 W |
| Verpakkingslengte: | 11,11 cm |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.