LED Paneel Inbouwspot rond wit 6W Ø120mm 3000K
LED Paneel Inbouwspot rond wit 6W Ø120mm 3000K
€ 12,45
Niet langer beschikbaar
LED Inbouwspot rond 6W Ø120mm 3000K
- Frame wit gelakt
- Ultra platte bouwvorm
- Met geïntegreerde LED-lichtbron
- Zeer aangenaam warmwit licht
- Incl. laagvoltage LED-driver
- Dimbare trafo apart verkrijgbaar (zie accessoires)
Afmetingen
- Inbouwdiepte: 20 mm
- Inbouwdiameter: 105 mm
- Producthoogte: 25 mm
- Productdiameter: 120 mm
Dit LED paneel is een ronde, warmwitte inbouwspot die u naar eigen smaak en behoefte kunt gebruiken als plafond- of wandinbouwlamp. Het homogeen verlichte oppervlak is nagenoeg verblindingsvrij en oogt daardoor zeer elegant.
De spot heeft een aluminium frame met een geringe inbouwdiepte en beschikt over de typische klembevestiging van LED-inbouwspots, evenals een melkachtige kunststof afdekking. Het benodigde voorschakelapparaat is al bij de levering inbegrepen en maakt een eenvoudige aansluiting op het 230V stroomnet mogelijk. Toepassingsgebieden:
- Woonruimte (keuken, badkamer/toilet, hal, woonkamer)
- Behandelkamers, massagepraktijken, dokterspraktijken
- Kiosk, supermarkt, modewinkel, verkoopruimtes
- Kinderdagverblijven, klaslokalen, trainingsruimtes
En in vele andere toepassingsgebieden.
Dimbaarheid
Het paneel is standaard niet dimbaar.
Met een extra artikel kan het paneel bijvoorbeeld via fase-aansnijding/afsnijding (TRIAC) dimmers worden aangestuurd. Om het licht te dimmen, moet er een dimmer op het voorschakelapparaat worden aangesloten.
Verdere opties
- DALI-besturing
- 0-10V dimmerbesturing en PUSH-dimmen
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 12,5 cm |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 33 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 22 mm |
| Driver afmeting lengte: | 68 mm |
| EPREL-registratienummer: | 897120 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 6 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,132 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,162 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 32 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 32,25 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwdiameter: | 105 mm |
| Inbouwdiepte: | 20 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 5 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtsterkte / Candela: | 92 cd |
| Lichtstroom: | 390 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,132 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 390 Lumen |
| Nominale stroom: | 300 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productdiameter: | 120 mm |
| Producthoogte: | 25 mm |
| Productkleur: | wit |
| Schakelcycli: | 25000 |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 40 Watt |
| Vermogen: | 6 W |
| Verpakkingshoogte: | 3 cm |
| Verpakkingslengte: | 15,8 cm |
| Vervangend artikel: | 4716 |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden