LED Paneel Inbouwspot rond wit 6W Ø120mm 5500K
LED Paneel Inbouwspot rond wit 6W Ø120mm 5500K
€ 3,73
% € 10,95 (65.94% bespaard)Niet langer beschikbaar
LED Inbouwspot rond-wit 6W Ø120mm 5500K
Afmetingen
- Inbouwdiepte: 20 mm
- Inbouwdiameter: 105 mm
- Producthoogte: 25 mm
- Productdiameter: 120 mm
De ronde LED inbouwspot verspreidt een koudwit licht met een stralingshoek van 120 graden. Hij is zowel voor privégebruik als voor professionele toepassingen in kantoren, bedrijfsruimtes, werkplaatsen, restaurants of dokterspraktijken geschikt. De dimbare LED spot kan worden gebruikt voor basisverlichting of voor het verlichten van specifieke zones in de ruimte.
De inbouwspots hebben vanwege hun vlakke ontwerp slechts 20 millimeter inbouwdiepte nodig. Ze kunnen in verlaagde plafonds of wanden worden verzonken, en ook montage in schuine wanden is mogelijk. De bevestiging gebeurt telkens door middel van twee klemmen aan de zijkant.
- Effectieve en energiebesparende verlichting voor binnenruimtes
- Beschermingsgraad IP20, beschermingsklasse III
- Korte ontsteek- en opstarttijden: > 0,5 seconden
- Levering inclusief driver
De LED-inbouwspots zijn uitgerust met LEDs van het merk EPISTAR (type SMD2835), waarvoor een nominale levensduur van 30.000 uur met 25.000 schakelcycli is opgegeven.
U kunt met de LED paneel inbouwspots uw stroomverbruik aanzienlijk verminderen: de zes watt van de LEDs komt overeen met ongeveer 40 watt van conventionele gloeilampen, wat helpt om het energieverbruik aanzienlijk te verlagen.
Bekijk ook de andere uitvoeringen van de LED paneel inbouwspots in diverse maten, materialen, lichtsterktes en lichtkleuren.
Tip: Let er bij de montage op dat er geen warmteophoping bij de LED paneel inbouwspots kan ontstaan. Hoewel de LEDs slechts weinig warmte ontwikkelen, kunt u door deze maatregel de levensduur ervan toch aanzienlijk verlengen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 15 cm |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 33 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 22 mm |
| Driver afmeting lengte: | 68 mm |
| EPREL-registratienummer: | 897860 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 6 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,13 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,19 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 49 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 49,25 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwdiameter: | 105 mm |
| Inbouwdiepte: | 20 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 4 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 5500 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | koud wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtsterkte / Candela: | 92 cd |
| Lichtstroom: | 390 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,13 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 390 Lumen |
| Nominale stroom: | 300 mA |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,5 |
| Productdiameter: | 120 mm |
| Producthoogte: | 25 mm |
| Productkleur: | wit |
| Schakelcycli: | 25000 |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 40 Watt |
| Vermogen: | 6 W |
| Verpakkingshoogte: | 3,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 16,6 cm |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden