LED Paneel Inbouwspot rond wit 9W Ø145mm 3000K dimbaar
LED Paneel Inbouwspot rond wit 9W Ø145mm 3000K dimbaar
€ 28,45
Niet langer beschikbaar
LED Inbouwspot 9W Ø145mm 3000K dimbaar
De dimbare LED inbouwspot is een variabele en energie-efficiënte verlichtingsoplossing voor binnenruimtes. Hij heeft een geringe inbouwdiepte van 20 millimeter en kan in verlaagde plafonds en op wandoppervlakken worden ingebouwd. De montage van de spots is daarbij heel eenvoudig mogelijk met zijdelingse veerklemmen voor de fixatie.
Afmetingen
- Inbouwdiepte: 20 mm
- Inbouwdiameter: 131 mm
- Producthoogte: 25 mm
- Productdiameter: 145 mm
De LED inbouwspot heeft een stralingshoek van 120 graden en is zowel geschikt voor basisverlichting als voor de extra gerichte verlichting van deelgebieden in de ruimte.
- Onderhoudsvrije verlichtingsoplossing voor woonruimtes, kantoorruimtes en winkels
- 9 Watt aan LED's komt overeen met 60 Watt van conventionele lichtbronnen
- Nominale levensduur 30.000 u, 25.000 schakelcycli
- Korte ontstekings- und opstarttijden: onder 0,5 seconden
De LED inbouwspot is uitgerust met duurzame LED's van het merk EPISTAR. Een dimbare Triac-driver (88 x 38 x 22 mm) is al in de leveringsomvang inbegrepen.
Om de intensiteit van de lamp te wijzigen, moet een Triac-dimmer of -regelaar, bijv. een muurschakelaar, apart worden besteld. Kies de regelaar zo dat deze het vermogen van de inbouwspot kan verwerken. Bij het opnieuw inschakelen van de inbouwlamp wordt rekening gehouden met de vorige instelling.
U vindt in ons assortiment een ruime keuze aan verdere LED inbouwspots, ook in andere maten, vormen en lichtsterktes.
Tip: De LED's van de inbouwspots ontwikkelen weliswaar slechts weinig warmte, toch moet u er bij de montage op letten dat er in het bereik van de spots geen warmteophoping kan ontstaan. Hierdoor kunt u de levensduur van de LED inbouwspots verhogen, waarvan de lichtbronnen niet vervangbaar zijn.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Dimbaar: | Ja |
| Driverafmeting breedte: | 38 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 22 mm |
| Driver afmeting lengte: | 88 mm |
| EPREL-registratienummer: | 897890 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 9 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,22 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,087 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 80 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,08 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwdiameter: | 131 mm |
| Inbouwdiepte: | 20 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 5 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtsterkte / Candela: | 174 cd |
| Lichtstroom: | 630 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,087 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 630 Lumen |
| Nominale stroom: | 300 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productdiameter: | 145 mm |
| Producthoogte: | 25 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 100 mm |
| Schakelcycli: | 25000 |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 60 Watt |
| Vermogen: | 9 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden