LED Paneel Inbouwspot rond wit 9W Ø145mm 3000K
LED Paneel Inbouwspot rond wit 9W Ø145mm 3000K
€ 14,45
Niet langer beschikbaar
LED Paneel Inbouwspot rond 9W Ø145mm 3000K
- Extreem plat ontwerp
- Framekleur wit - zeer elegant
- Voor directe 230V-aansluiting
- Aangenaam warmwit LED-licht
- Incl. extern voorschakelapparaat
- Dimbare transformator apart verkrijgbaar (zie accessoires)
Afmetingen
- Inbouwdiepte: 20 mm
- Inbouwdiameter: 131 mm
- Producthoogte: 25 mm
- Productdiameter: 145 mm
Het Ultraslim LED Paneel verlicht het volledige oppervlak helder en zeer homogeen warmwit. Het ronde paneel overtuigt door zijn compacte vormgeving en is geschikt voor inbouw in verlaagde plafonds of gipsplaten wanden. Aan de binnenzijde rondom het paneel zijn LED's ingebouwd die zijdelings in de lichtplaat stralen. Dit garandeert een gelijkmatige en nagenoeg verblindingsvrije verlichting in de hele ruimte. De transformator wordt meegeleverd en moet op de 230V stroomkabel worden aangesloten.
Toepassingsgebieden:
- Klaslokalen, restaurants, hotels, ziekenhuizen, klinieken, scholen
- Conferentieruimtes, dokterspraktijken, musea, galerieën, massagepraktijken
- Trainingsruimtes, behandelkamers, woonkamer, gang, slaapkamer
En in tal van andere toepassingsgebieden.
Dimbaarheid
Het paneel is standaard niet dimbaar.
Met een extra artikel kan het paneel bijvoorbeeld via fase-aan-/afsnijding (TRIAC) dimmers worden aangestuurd. Om het licht te dimmen, moet er een dimmer op het voorschakelapparaat worden aangesloten.
Verdere opties
- DALI-besturing
- 0-10V dimmerbesturing en PUSH-dimmen
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 38 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 22 mm |
| Driver afmeting lengte: | 88 mm |
| EPREL-registratienummer: | 897122 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 9 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,223 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,303 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 79 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,08 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwdiameter: | 131 mm |
| Inbouwdiepte: | 20 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 5 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtsterkte / Candela: | 174 cd |
| Lichtstroom: | 630 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,223 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 630 Lumen |
| Nominale stroom: | 300 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productdiameter: | 145 mm |
| Producthoogte: | 25 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 300 mm |
| Schakelcycli: | 25000 |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 60 Watt |
| Vermogen: | 9 W |
| Verpakkingslengte: | 32,26 cm |
| Vervangend artikel: | 4698 |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden