LED Paneel Inbouwspot rond wit 9W Ø145mm 4000K dimbaar
LED Paneel Inbouwspot rond wit 9W Ø145mm 4000K dimbaar
€ 28,45
Niet langer beschikbaar
LED Paneel Inbouwspot – 9 W, 4000 K neutraal wit, Ø 145 mm, dimbaar
Deze ronde, dimbare LED paneel inbouwspot is door zijn compacte afmetingen (Ø 145 mm) en zijn geringe inbouwdiepte van 20 millimeter zeer variabel inzetbaar – of het nu in woonruimtes is of in de professionele sector, zoals bijvoorbeeld in kantoor- of bedrijfsruimtes of dokterspraktijken. Hij is uitermate geschikt voor een dekkende basisverlichting of voor de gerichte verlichting van deelgebieden.
Afmetingen
- Inbouwdiepte: 20 mm
- Inbouwdiameter: 131 mm
- Producthoogte: 25 mm
- Productdiameter: 145 mm
De montage van de LED paneel inbouwspots is mogelijk in verlaagde plafonds, zoals bijvoorbeeld houten of gipsen plafonds. Ook wandmontage of gebruik in schuine plafonds is realiseerbaar.
- Energiebesparende LED-techniek
- Onderhoudsvrije verlichtingsoplossing met een lange levensduur
- Eenvoudige montage door zijdelingse veerklemmen voor fixatie
- Korte ontstekings- en opstarttijden: onder 0,5 seconden
De 9 watt inbouwspot verspreidt een aangenaam neutraal wit licht (4000 Kelvin) met een stralingshoek van 120 graden. De dimbare LED-drivers (Triac) zijn bij dit artikel al in de leveringsomvang inbegrepen.
Om de intensiteit van de lamp te wijzigen, moet een Triac-dimmer of -regelaar, bijv. een muurschakelaar, apart worden besteld. Kies de regelaar zo dat deze het vermogen van de inbouwspot kan verwerken. Bij het opnieuw inschakelen van de inbouwlamp wordt de vorige instelling onthouden.
Deze inbouwspots zijn vervaardigd uit aluminium en witte kunststof en uitgerust met LEDs van het type SMD2835 van het merk EPISTAR, die over een nominale levensduur van 30.000 uur beschikken.
U vindt in ons assortiment een ruime keuze aan overige LED inbouwspots in andere afmetingen, lichtsterktes en -temperaturen, evenals diverse vormgevingen.
Tip: Let erop dat er bij LED inbouwspots geen warmteophoping kan ontstaan. De spots hebben weliswaar slechts een geringe warmteontwikkeling, maar u kunt de levensduur ervan verlengen als u hier direct bij de montage en de keuze van de locatie rekening mee houdt.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Dimbaar: | Ja |
| Driverafmeting breedte: | 38 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 22 mm |
| Driver afmeting lengte: | 88 mm |
| EPREL-registratienummer: | 897891 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 9 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,22 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,307 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 80 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,08 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwdiameter: | 131 mm |
| Inbouwdiepte: | 20 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 5 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 4000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | neutraal wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtsterkte / Candela: | 174 cd |
| Lichtstroom: | 630 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,262 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 630 Lumen |
| Nominale stroom: | 300 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productdiameter: | 145 mm |
| Producthoogte: | 25 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 100 mm |
| Schakelcycli: | 25000 |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 60 Watt |
| Vermogen: | 9 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden