LED Paneel Inbouwspot rond wit 9W Ø145mm 5500K dimbaar
LED Paneel Inbouwspot rond wit 9W Ø145mm 5500K dimbaar
€ 27,45
Niet langer beschikbaar
LED Inbouwspot 9W Ø145mm 5500K dimbaar
De ronde LED-inbouwspot is een energiezuinige verlichtingsoplossing voor zowel particulier als professioneel gebruik. De negen watt van de LED-spot komt overeen met ongeveer 60 watt van conventionele lichtbronnen, wat helpt om het stroomverbruik aanzienlijk te verminderen.
Afmetingen
- Inbouwdiepte: 20 mm
- Inbouwdiameter: 131 mm
- Producthoogte: 25 mm
- Productdiameter: 145 mm
De LED inbouwspots kunnen in verlaagde plafond- of wandoppervlakken (bijv. gipsplaat of hout) worden ingebouwd en heel eenvoudig met behulp van twee bevestigingsklemmen worden vastgezet.
- Duurzame, onderhoudsvrije verlichtingsoplossing
- Nominale levensduur van de LED's: 30.000 uur
- Kleurweergave: >80Ra
- Dimbare Triac-driver bij de levering inbegrepen
Om de intensiteit van de lamp te wijzigen, moet een Triac-dimmer of -regelaar, bijv. een muurschakelaar, apart worden besteld. Kies de regelaar zo dat deze het vermogen van de inbouwspot kan verwerken. Bij het opnieuw inschakelen van de inbouwlamp wordt de vorige instelling onthouden.
De LED inbouwspot heeft een witte kunststof behuizing en een opalen afdekking die zorgt voor een nagenoeg verblindingsvrij licht. Het koudwitte licht (5.500 Kelvin) wordt uitgestraald in een hoek van 120 graden. De in de inbouwspots gebruikte LED's van het merk EPISTAR hebben korte ontsteek- en opstarttijden van minder dan een halve seconde.
U vindt bij ons een ruime keuze aan LED inbouwspots, ook in andere maten, vormen, lichtsterktes en lichtkleuren.
Tip: De LED Paneel inbouwspot heeft beschermingsklasse IP20 en mag daarom niet direct boven vochtige ruimtes worden geïnstalleerd.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Dimbaar: | Ja |
| Driverafmeting breedte: | 38 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 22 mm |
| Driver afmeting lengte: | 88 mm |
| EPREL-registratienummer: | 897892 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 9 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,22 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,341 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 80 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,08 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwdiameter: | 131 mm |
| Inbouwdiepte: | 20 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 5 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 5500 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | koud wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtsterkte / Candela: | 174 cd |
| Lichtstroom: | 630 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,307 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 630 Lumen |
| Nominale stroom: | 300 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productdiameter: | 145 mm |
| Producthoogte: | 25 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 100 mm |
| Schakelcycli: | 25000 |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 60 Watt |
| Vermogen: | 9 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden