LED Paneel Inbouwspot rond wit 9W Ø145mm 5500K
LED Paneel Inbouwspot rond wit 9W Ø145mm 5500K
€ 4,33
% € 13,45 (67.81% bespaard)Niet langer beschikbaar
LED Inbouwspot rond-wit 9W Ø145mm 5500K
Afmetingen
- Inbouwdiepte: 20 mm
- Inbouwdiameter: 131 mm
- Producthoogte: 25 mm
- Productdiameter: 145 mm
Deze LED inbouwspots zijn een goede oplossing om een basisverlichting in de ruimte te creëren of voor de verlichting van specifieke delen van de kamer. De spots hebben een diameter van 145 millimeter, een uitsparing van 131 millimeter en schijnen in een stralingshoek van 120 graden. Door hun zeer vlakke ontwerp is een inbouwdiepte van slechts 20 millimeter voldoende wanneer u de spots verzonken in verlaagde plafond- of wandoppervlakken wilt monteren. De bevestiging gebeurt heel eenvoudig door middel van twee klemmen aan de zijkant.
- Variabele verlichtingsoplossing voor woonruimtes, kantoren, winkels en praktijken
- Ook in schuine vlakken te gebruiken
- Nominale levensduur: 30.000 uur, 25.000 schakelcycli
- Driver in de levering inbegrepen
De ronde LED inbouwspot beschikt over een hoge energie-efficiëntieklasse en de 9 watt komt overeen met 40 watt van conventionele lichtbronnen. In de spots zijn LED's van het merk EPISTAR (type SMD2835) gebruikt, die zeer korte ontstekings- en opstarttijden van minder dan een halve seconde hebben.
Wij voeren in ons assortiment vele andere uitvoeringen van LED paneel inbouwspots, bijv. in andere maten, vormen, lichtkleuren of lichtsterktes.
Tip: Plaats de LED paneel inbouwspots niet direct naast vochtige ruimtes, bijv. in de keuken of in de badkamer, aangezien dit model slechts over beschermingsklasse IP20 beschikt.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 18 cm |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 38 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 22 mm |
| Driver afmeting lengte: | 88 mm |
| EPREL-registratienummer: | 897861 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 9 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,22 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,25 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 84 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 88 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwdiameter: | 131 mm |
| Inbouwdiepte: | 20 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 4 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 5500 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | koud wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtsterkte / Candela: | 174 cd |
| Lichtstroom: | 630 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,22 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 630 Lumen |
| Nominale stroom: | 300 mA |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,5 |
| Productdiameter: | 145 mm |
| Producthoogte: | 25 mm |
| Productkleur: | wit |
| Schakelcycli: | 25000 |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 60 Watt |
| Vermogen: | 9 W |
| Verpakkingshoogte: | 4 cm |
| Verpakkingslengte: | 23 cm |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden