LED Paneel Inbouwspot rond wit zilver 3W Ø85mm 5500K
LED Paneel Inbouwspot rond wit zilver 3W Ø85mm 5500K
€ 1,79
% € 6,45 (72.25% bespaard)Niet langer beschikbaar
LED Paneel Inbouwspot zilver 3W Ø85mm 5500K
- Ultraplatte inbouwspot met een inbouwdiepte van 20 mm
- Aluminium ring in zilveren kleur
- Geïntegreerde LED-lichtbronnen
- Koudwit licht (kleurtemperatuur 5500K)
- Incl. laagvoltage LED-driver
Deze energiebesparende LED-spot heeft een lange nominale levensduur van 30.000 uur. Hierdoor is er weinig tot geen onderhoud nodig.
Met een gatenzaag maakt u een uitsparing van 70 mm in het verlaagde plafond (bijv. houten plafond, gipsplafond, etc.). De inbouwspot wordt via de LED-driver aangesloten op de 230V stroomleiding. Met de klemveren aan de zijkant wordt de spot in het plafondgat gefixeerd. Hoewel de LED-spot slechts weinig warmte afgeeft, moet u warmteophoping vermijden, omdat dit de levensduur verkort.
Toepassingsgebieden:
- Kantoorgebouwen, keuken, badkamer (niet direct boven vochtige ruimtes), klaslokalen, restaurants, hotels, ziekenhuizen
- Seminarruimtes, boardrooms, dokterspraktijken, musea, galerieën, trainingsruimtes
En in vele andere toepassingsgebieden.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 33 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 21 mm |
| Driver afmeting lengte: | 65 mm |
| EPREL-registratienummer: | 897878 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 3 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,098 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,141 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 43 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,043 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwdiameter: | 70 mm |
| Inbouwdiepte: | 53 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 5 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 5500 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | koud wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtsterkte / Candela: | 180 cd |
| Lichtstroom: | 180 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,098 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 180 Lumen |
| Nominale stroom: | 300 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productdiameter: | 85 mm |
| Producthoogte: | 54 mm |
| Productkleur: | wit |
| Schakelcycli: | 10000 |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 15 Watt |
| Vermogen: | 3 W |
| Verpakkingslengte: | 12 cm |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden