LED Paneel Inbouwspot vierkant wit 12W 172x172mm 3000K
LED Paneel Inbouwspot vierkant wit 12W 172x172mm 3000K
€ 16,95
Niet langer beschikbaar
LED Paneel Inbouwspot vierkant 12W 172x172mm 3000K
- Extreem plat ontwerp
- Gelijkmatige lichtverdeling
- Voor directe 230V-aansluiting
- Aangenaam warmwit LED-licht
- Incl. extern voorschakelapparaat
- Dimbare trafo apart verkrijgbaar
Afmetingen
- Inbouwlengte: 157 mm
- Inbouwbreedte: 157 mm
- Inbouwdiepte: 20 mm
- Productbreedte: 172 mm
- Productlengte: 172 mm
- Producthoogte: 25 mm
Dit LED paneel is een vierkante inbouwspot die naar keuze als plafond- of wandinbouwlamp kan worden gebruikt. Bovendien zorgt de melkachtige, matte afdekking voor een nagenoeg verblindingsvrije en homogene lichtopbrengst. De uitvoering van deze spot met aluminium frame en matte kunststof afdekking vereist slechts een geringe inbouwdiepte van 20 mm. Er is een klembevestiging beschikbaar.
Een LED-trafo is reeds bij de levering inbegrepen.
Toepassingsgebieden:
- Woonruimte (slaapkamer, keuken, woonkamer, hal, badkamer)
- Kiosk, supermarkt, modewinkel, showrooms
- Kinderdagverblijven, klaslokalen, trainingsruimtes
- Restaurants, dokterspraktijken, hotels, behandelkamers
En in tal van andere toepassingsgebieden.
Dimbarkeit
Het paneel is standaard niet dimbaar.
Met een extra artikel kan het paneel bijvoorbeeld via fase-aan- of afsnijding (TRIAC) dimmers worden aangestuurd. Om het licht te dimmen, moet er een dimmer op het voorschakelapparaat worden aangesloten.
Verdere opties
- DALI-besturing
- 0-10V dimmerbesturing en PUSH-dimmen
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 38 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 21 mm |
| Driver afmeting lengte: | 88 mm |
| EPREL-registratienummer: | 897138 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 12 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,3 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,36 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 60 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,06 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwbreedte: | 157 mm |
| Inbouwdiepte: | 20 mm |
| Inbouwlengte: | 157 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 5 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtsterkte / Candela: | 270 cd |
| Lichtstroom: | 960 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,3 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 960 Lumen |
| Nominale stroom: | 300 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 172 mm |
| Producthoogte: | 25 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 172 mm |
| Schakelcycli: | 25000 |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 75 Watt |
| Vermogen: | 12 W |
| Verpakkingslengte: | 19,11 cm |
| Vervangend artikel: | 4708 |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | vierkant |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden