LED Paneel Inbouwspot vierkant wit 3W 85x85mm 4000K
LED Paneel Inbouwspot vierkant wit 3W 85x85mm 4000K
€ 8,45
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1260
LED Inbouwspot vierkant 3W 85x85mm 4000K
- Extreem vlakke bouwwijze
- Voor directe 230V-aansluiting
- Aangenaam neutraal wit LED-licht
- Geen afzonderlijke LED-punten zichtbaar
- Incl. extern voorschakelapparaat
Afmetingen
- Inbouwlengte: 70 mm
- Inbouwbreedte: 70 mm
- Inbouwdiepte: 20 mm
- Productbreedte: 85 mm
- Productlengte: 85 mm
- Producthoogte: 25 mm
Deze vierkante LED paneel inbouwspot met een zijlengte van 85 mm is door de bevestigingsklemmen zeer eenvoudig te monteren. Ideaal geschikt voor verlaagde plafonds of gipswanden waar weinig ruimte beschikbaar is. Het homogeen verlichte oppervlak is nagenoeg verblindingsvrij en oogt zeer modern. In onze online shop vindt u de verschillende artikelen uit deze serie (andere wattages, inbouwmaten, lichtkleuren).
Het externe voorschakelapparaat voor de aansluiting op de 230V stroomvoorziening is bij de levering inbegrepen.
Toepassingsgebieden:
- Woonruimte (slaapkamer, keuken, woonkamer, hal, badkamer)
- Kiosk, supermarkt, modewinkel, showrooms
- Kinderdagverblijven, klaslokalen, trainingsruimtes
- Restaurants, dokterspraktijken, hotels, behandelkamers
Dimbaarheid: Nee
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Paneel Inbouwspot vierkant wit 3W 85x85mm 4000K"
| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 33 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 22 mm |
| Driver afmeting lengte: | 68 mm |
| EPREL-registratienummer: | 897131 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 3 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,11 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,132 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 20 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,02 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwbreedte: | 70 mm |
| Inbouwdiepte: | 20 mm |
| Inbouwlengte: | 70 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 5 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 4000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | neutraal wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtsterkte / Candela: | 55 cd |
| Lichtstroom: | 180 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,11 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 180 Lumen |
| Nominale stroom: | 300 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 85 mm |
| Producthoogte: | 25 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 85 mm |
| Schakelcycli: | 25000 |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 15 Watt |
| Vermogen: | 3 W |
| Verpakkingslengte: | 9,44 cm |
| Vervangend artikel: | 404567 |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | vierkant |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.