LED Paneel Inbouwspot vierkant wit 6W 120x120mm 3000K
LED Paneel Inbouwspot vierkant wit 6W 120x120mm 3000K
€ 5,17
% € 12,45 (58.47% bespaard)Niet langer beschikbaar
LED Paneel Inbouwspot vierkant 6W 120x120mm 3000K
- Gelijkmatige lichtverdeling
- Ultra vlakke bouwvorm
- Met geïntegreerde LED-lichtbron
- Zeer aangenaam warmwit licht
- Incl. laagvoltage LED-driver
- Dimbare trafo apart verkrijgbaar
Afmetingen
- Inbouwlengte: 106 mm
- Inbouwbreedte: 106 mm
- Inbouwdiepte: 20 mm
- Productbreedte: 120 mm
- Productlengte: 120 mm
- Producthoogte: 25 mm
Dit LED paneel is een vierkante inbouwspot die naar keuze als plafond- of wandinbouwlamp kan worden gebruikt. Bovendien zorgt de melkachtige, matte afdekking voor een nagenoeg verblindingsvrije en homogene lichtopbrengst. De uitvoering van deze spot met aluminium frame en matte kunststof afdekking heeft slechts een geringe inbouwdiepte van 20 mm nodig. Er is een klembevestiging beschikbaar.
Een LED-trafo is reeds bij de levering inbegrepen.
Toepassingsgebieden:- Woonkamers, verkoopruimtes, klaslokalen, restaurants, hotels
- Ziekenhuizen, klinieken, scholen, gangen, dokterspraktijken, musea, hal
- Massagepraktijken, trainingsruimtes, behandelkamers
- Kinderdagverblijven, slaapkamers, collegezalen
Dimbarkeit
Het paneel is standaard niet dimbaar.
Met een extra artikel kan het paneel bijvoorbeeld via fase-aansnijding/afsnijding (TRIAC) dimmers worden aangestuurd. Om het licht te dimmen, moet er een dimmer op het voorschakelapparaat worden aangesloten.
Verdere opties
- DALI-besturing
- 0-10V dimmerbesturing en PUSH-dimmen
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 33 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 22 mm |
| Driver afmeting lengte: | 68 mm |
| EPREL-registratienummer: | 897134 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 6 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,18 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,215 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 40 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,04 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwbreedte: | 106 mm |
| Inbouwdiepte: | 20 mm |
| Inbouwlengte: | 106 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 5 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtsterkte / Candela: | 92 cd |
| Lichtstroom: | 390 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,18 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 390 Lumen |
| Nominale stroom: | 300 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 120 mm |
| Producthoogte: | 25 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 120 mm |
| Schakelcycli: | 25000 |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 40 Watt |
| Vermogen: | 6 W |
| Verpakkingslengte: | 13,33 cm |
| Vervangend artikel: | 4706 |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | vierkant |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden