LED Paneel Inbouwspot vierkant wit 6W 75mm 3000K IP66 dimbaar
LED Paneel Inbouwspot vierkant wit 6W 75mm 3000K IP66 dimbaar
€ 25,95
Niet langer beschikbaar
Vierkante LED inbouwspot, frameloos, 6W, ook ideaal voor de badkamer
Onze geniale serie frameloze inbouwspots verdient bijzondere aandacht vanwege verschillende eigenschappen:
Afmetingen
- Inbouwdiepte: 20 mm
- Inbouwdiameter: 55 mm
- Productbreedte: 75 mm
- Productlengte: 75 mm
- Producthoogte: 20 mm
Ten eerste zijn alle modellen frameloos gebouwd, zodat er ook zijdelings licht kan ontsnappen waar normaal gesproken een frame de begrenzing vormt.
Ten tweede zijn ze uitgerust met een hoge beschermingsgraad (IP66), wat ze immuun maakt voor zelfs krachtige waterstralen.
Bovendien is er een dimbare transformator bij de levering inbegrepen (TRIAC, fase-aan- en afsnijding).
Dit elegante, vierkante model heeft fraai afgeronde hoeken, straalt warm wit licht uit en heeft een vermogen van 6W.
De eigenschappen kort samengevat:
- Vermogen: 6W
- Vierkante, zeer vlakke bouwvorm (75x75mm)
- Ronde uitsparing: Ø55mm
- Lichtkleur: warm wit
- Frameloos, verlicht zonder randbegrenzing
- Beschermingsgraad IP66, geschikt voor vochtige ruimtes
- Incl. driver, TRIAC dimbaar (fase-aan- en afsnijding)
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP66 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | TRIAC |
| Driverafmeting breedte: | 40 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 22 mm |
| Driver afmeting lengte: | 109 mm |
| EPREL-registratienummer: | 897462 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 6 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,09 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,13 kg |
| Inbouwdiameter: | 55 mm |
| Inbouwdiepte: | 20 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 5 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2016 |
| LED-fabrikant: | SANAN |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 404 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,09 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 404 Lumen |
| Nominale stroom: | 260 mA |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,95 |
| Productbreedte: | 75 mm |
| Producthoogte: | 20 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 75 mm |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vermogen: | 6 W |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | vierkant, vierkant |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden