LED Paneel Kabelophanging 4x1 Meter Ophangsysteem Kabelsysteem Montageset voor Plafond
LED Paneel Kabelophanging 4x1 Meter Ophangsysteem Kabelsysteem Montageset voor Plafond
€ 8,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
1787
LED Paneel Ophanging 4x Kabelsysteem 1,0 Meter
Het LED Longlife kabelsysteem is uitermate geschikt voor de montage van LED panelen als hanglamp of werkplekverlichting.
U kunt individueel bepalen op welke afstand het paneel van het plafond moet hangen (5-100 cm), wat u een grote mate van vormgevingsvrijheid biedt, aangezien u de kabellengte tot op de millimeter nauwkeurig kunt instellen. Zonder te hoeven "schroeven" worden de plafondhulzen aan het plafond bevestigd, de kabel door de buisjes en plafondhuls geschoven en met het ingedraaide veermechanisme stevig vastgezet. Onze set bevat in viervoud de benodigde bevestigingsonderdelen voor zowel het paneel als voor de ophanging aan het plafond.Producteigenschappen
- Materiaal: Gedraaide staalkabel, plafondbevestiging verchroomd messing
- Dikte: 1 mm
- Oppervlak: blank
- Lengte: variabel tot 1000 mm
- Plafondbevestiging: Verchroomd messing met kabelstopmechanisme
- Armatuurbevestiging: Verchroomde messing karabijnhaak
- Belastbaarheid: tot 15 kg
Let op: Wanneer u grotere rechthoekige panelen wilt ophangen (panelen groter dan 100 cm), dient u twee extra kabels in het midden aan de lange zijde van het paneel te bevestigen om doorbuigen te voorkomen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Paneel Kabelophanging 4x1 Meter Ophangsysteem Kabelsysteem Montageset voor Plafond"
| Breedte van de verpakking: | 10 cm |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 60x30, 30x30, 60x60, 62x62, 80x30 |
| Gewicht: | 0,11 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,11 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 3 g |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,11 kg |
| Productdiameter: | 1 mm |
| Productlengte: | 1 m |
| Productlengte: | 1000 mm |
| Verpakkingshoogte: | 3 cm |
| Verpakkingslengte: | 14 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.