LED Paneel Kabelophanging 4x3Meter Ophanging Kabelsysteem Montageset voor Plafond
LED Paneel Kabelophanging 4x3Meter Ophanging Kabelsysteem Montageset voor Plafond
€ 11,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4472
Kabelophanging voor LED-paneels
Deze kabelophanging wordt vooral bij onze LED-paneels gebruikt. Op deze manier wordt van deze oppervlakteverlichting een moderne hangverlichting gemaakt voor woonkamers, eetkamers of kantoorinrichtingen.
In de levering inbegrepen:
- 4 staalkabels (lengte: 3 meter) met karabijnhaken van roestvrij staal
- 4 staalspanners
- Bevestigingsmateriaal (4 schroeven, 4 pluggen)
De lengte van de staalkabels kan worden aangepast.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Paneel Kabelophanging 4x3Meter Ophanging Kabelsysteem Montageset voor Plafond"
| Breedte van de verpakking: | 14 cm |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,15 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,16 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 4 g |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,15 kg |
| Productlengte: | 3 m |
| Productlengte: | 3000 mm |
| Verpakkingshoogte: | 4 cm |
| Verpakkingslengte: | 10 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.