LED Paneel Opbouwframe Classic 120x15cm wit Opbouw Montagerame
LED Paneel Opbouwframe Classic 120x15cm wit Opbouw Montagerame
€ 30,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2472
LED Paneel Opbouwframe wit 120x15cm
Montagehandleiding
- Assembleer het opbouwframe volledig, zodat dit haaks is en de boorgaten op het plafond exact kunnen worden afgetekend.
- Haal het frame weer uit elkaar en schroef de lengtedelen aan het plafond, draai de schroeven hierbij nog niet vast, zodat het zijpaneel licht naar buiten gekanteld kan worden.
- Het paneel kan nu direct in het frame worden geplaatst door de lengtedelen uit elkaar te kantelen.
- De framedelen kunnen nu aan het plafond worden vastgeschroefd. Hiervoor wordt het paneel in de betreffende richting opzij geschoven, zodat men bij de schroefverbinding aan het plafond kan komen. Mochten de gaten voor de bevestiging te ver naar binnen in het frame liggen, dan kunnen deze ook verplaatst worden; hiervoor moeten nieuwe bevestigingsgaten in het frame worden gemaakt.
- In de laatste stap wordt de elektrische verbinding tot stand gebracht en worden de afdekkingen van de kopse kanten van het opbouwframe gemonteerd.
- De Classic opbouwframes zijn NIET compatibel met onze 24V panelen
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Paneel Opbouwframe Classic 120x15cm wit Opbouw Montagerame"
| Behuizingskleur: | wit |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 120x15 |
| Gewicht: | 1,1 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,12 kg |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 1,1 kg |
| Productbreedte: | 154 mm |
| Producthoogte: | 50 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 1204 mm |
| Verpakkingslengte: | 126,74 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.