LED Paneel Opbouwframe Classic 120x15cm zilver Opbouw Montageframe
LED Paneel Opbouwframe Classic 120x15cm zilver Opbouw Montageframe
€ 23,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED Paneel Opbouwframe 120x15cm zilver
Ongeacht of het nu aan het plafond of aan de wand wordt gemonteerd, dit zilveren opbouwframe biedt u moderne en individuele mogelijkheden om uw LED-verlichting vorm te geven. De montage van de frameprofielen van hoogwaardig aluminium is snel gedaan. Bijbehorende schroeven zijn in de levering inbegrepen. De montage onder het plafond of aan de wand is eveneens zeer eenvoudig. Schroeven en pluggen zijn in de levering inbegrepen. Het paneel wordt aan het einde in het frame geplaatst. U heeft bovendien de mogelijkheid om het frame samen met een kabelconstructie te gebruiken, zodat u uw paneel op een individueel gekozen afstand van het plafond als een hanglamp kunt ophangen.
Bijzonder praktisch bij al onze opbouwframes is dat ze ondanks hun vlakke constructie van slechts 50 mm hoogte voldoende ruimte bieden voor de voeding, die dan eenvoudig tussen het paneel en de wand wordt geschoven en niet meer zichtbaar is.
Montagehandleiding
- Zet het opbouwframe volledig in elkaar, zodat dit haaks is en de boorgaten op het plafond exact afgetekend kunnen worden.
- Haal het frame weer uit elkaar en schroef de lengtedelen aan het plafond vast, draai de schroeven hierbij nog niet vast, zodat het zijdeel licht naar buiten gekanteld kan worden.
- Het paneel kan nu door het uit elkaar kantelen van de lengtedelen direct in het frame worden geplaatst.
- De framedelen kunnen nu aan het plafond worden vastgeschroefd. Hiervoor wordt het paneel in de betreffende richting opzij geschoven, zodat men bij de schroefverbinding aan het plafond kan komen. Mochten de gaten voor de bevestiging te ver naar binnen in het frame liggen, dan kunnen deze ook verplaatst worden; hiervoor moeten nieuwe bevestigingsgaten in het frame worden gemaakt.
- In de laatste stap wordt de elektrische verbinding tot stand gebracht en worden de afdekkingen van de kopse kanten van het opbouwframe gemonteerd.
- De Classic opbouwframes zijn NIET compatibel met onze 24V panelen
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 120x15 |
| Gewicht: | 0,88 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,986 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 110 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,11 g |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,88 kg |
| Productbreedte: | 154 mm |
| Producthoogte: | 50 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 1204 mm |
| Verpakkingslengte: | 126,74 cm |
Aanmelden