LED Paneel Opbouwframe Classic 120x30cm wit Opbouw Montageframe
LED Paneel Opbouwframe Classic 120x30cm wit Opbouw Montageframe
€ 29,95
Niet langer beschikbaar
LED Paneel Opbouwframe 120x30cm wit
De witte uitvoering van dit opbouwframe met de afmetingen 120x30cm is sober en uitgesproken elegant.
De frameprofielen van hoogwaardig aluminium zijn snel gemonteerd. Bijpassende schroeven worden door ons meegeleverd. De eenvoudige montage aan het plafond of aan de wand is een gewaardeerd pluspunt van onze opbouwframes. In de leveringsomvang zijn de bijbehorende schroeven en pluggen inbegrepen. Het plaatsen van het paneel in het frame gebeurt pas na de montage van het frame en is volledig ongecompliceerd. Een verdere ontwerpmogelijkheid wordt u geboden wanneer u het frame samen met een ophangsysteem gebruikt, zodat uw paneel op een individueel gekozen afstand van het plafond als een hanglamp kan worden opgehangen.
Montagehandleiding
- Zet het opbouwframe volledig in elkaar, zodat dit haaks is en de boorgaten op het plafond exact afgetekend kunnen worden.
- Haal het frame weer uit elkaar en schroef de lengtedelen aan het plafond vast, draai de schroeven hierbij nog niet vast, zodat het zijdeel licht naar buiten gekanteld kan worden.
- Het paneel kan nu door het uit elkaar kantelen van de lengtedelen direct in het frame worden geplaatst.
- De framedelen kunnen nu aan het plafond worden vastgeschroefd. Hiervoor wordt het paneel in de betreffende richting opzij geschoven, zodat men bij de schroefverbinding aan het plafond kan komen. Mochten de gaten voor de bevestiging te ver naar binnen in het frame liggen, dan kunnen deze ook verplaatst worden; hiervoor moeten nieuwe bevestigingsgaten in het frame worden gemaakt.
- In de laatste stap wordt de elektrische verbinding tot stand gebracht en worden de afdekkingen van de kopse kanten van het opbouwframe gemonteerd.
- De Classic opbouwframes zijn NIET compatibel met onze 24V panelen
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Behuizingskleur: | wit |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 120x30 |
| Gewicht: | 1,5 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,5 kg |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 1,5 kg |
| Productbreedte: | 299 mm |
| Producthoogte: | 50 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 1199 mm |
| Verpakkingslengte: | 124 cm |
Aanmelden