LED Paneel Opbouwframe Classic 120x60cm wit Opbouw Montagerame
LED Paneel Opbouwframe Classic 120x60cm wit Opbouw Montagerame
€ 33,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2489
LED Paneel Opbouwframe wit 120x60cm
Montagehandleiding
- Zet het opbouwframe volledig in elkaar, zodat dit haaks is en de boorgaten op het plafond exact afgetekend kunnen worden.
- Haal het frame weer uit elkaar en schroef de lengtedelen aan het plafond vast; draai de schroeven hierbij nog niet vast, zodat het zijpaneel licht naar buiten gekanteld kan worden.
- Het paneel kan nu direct in het frame worden geplaatst door de lengtedelen uit elkaar te kantelen.
- De framedelen kunnen nu aan het plafond worden vastgeschroefd. Hiervoor wordt het paneel zijdelings in de betreffende richting geschoven, zodat u bij de schroefverbinding aan het plafond kunt komen. Mochten de gaten voor de bevestiging te ver naar binnen in het frame liggen, dan kunnen deze ook verplaatst worden; hiervoor moeten nieuwe bevestigingsgaten in het frame worden gemaakt.
- In de laatste stap wordt de elektrische verbinding tot stand gebracht en worden de afdekkingen van de kopse kanten van het opbouwframe gemonteerd.
- De Classic opbouwframes zijn NIET compatibel met onze 24V panelen
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Paneel Opbouwframe Classic 120x60cm wit Opbouw Montagerame"
| Behuizingskleur: | wit |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 120x60 |
| Gewicht: | 1,5 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,5 kg |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 1,5 kg |
| Productbreedte: | 599 mm |
| Producthoogte: | 50 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 1199 mm |
| Verpakkingslengte: | 126,21 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.