LED Paneel Opbouwframe Classic 120x60cm zilver Opbouw Montageframe
LED Paneel Opbouwframe Classic 120x60cm zilver Opbouw Montageframe
€ 29,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED Paneel Opbouwframe Zilver 120x60cm
Deze elegante, rechthoekige uitvoering van het zilveren opbouwframe met de afmetingen 120x60cm biedt u uitgebreide mogelijkheden voor de vormgeving van uw verlichting.
De hoogwaardige aluminium profielen van dit opbouwframe zijn met de bijgevoegde schroeven snel gemonteerd. Gewoonlijk worden de opbouwframes gebruikt om de panelen direct aan wanden of plafonds te monteren. Schroeven en pluggen voor dit type montage zijn bij de levering inbegrepen. Daarnaast is het echter ook mogelijk om onze frames te gebruiken in combinatie met een kabelconstructie, waarmee u uw paneel kunt veranderen in een hanglamp die op een door u gekozen afstand van het plafond hangt. Al onze opbouwframes zijn uitgesproken vlak met slechts 50 mm, maar bieden voldoende ruimte om de voeding handig tussen het paneel en het plafond te verbergen.
Montagehandleiding
- Zet het opbouwframe volledig in elkaar, zodat dit haaks is en de boorgaten op het plafond exact afgetekend kunnen worden.
- Haal het frame weer uit elkaar en schroef de lengtedelen aan het plafond vast; draai de schroeven hierbij niet volledig vast, zodat het zijdeel licht naar buiten gekanteld kan worden.
- Het paneel kan nu door het uit elkaar kantelen van de lengtedelen direct in het frame worden geplaatst.
- De framedelen kunnen nu aan het plafond worden vastgeschroefd. Hiervoor wordt het paneel in de betreffende richting opzij geschoven, zodat men bij de schroefverbinding aan het plafond kan komen. Mochten de gaten voor de bevestiging te ver naar binnen in het frame liggen, dan kunnen deze ook verplaatst worden; hiervoor dienen nieuwe bevestigingsgaten in het frame te worden gemaakt.
- In de laatste stap wordt de elektrische verbinding tot stand gebracht en worden de afdekkingen van de kopse kanten van het opbouwframe gemonteerd.
- De Classic opbouwframes zijn NIET compatibel met onze 24V panelen
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 120x60 |
| Gewicht: | 1 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,022 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 20 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,02 g |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 1 kg |
| Productbreedte: | 599 mm |
| Producthoogte: | 50 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 1199 mm |
| Verpakkingslengte: | 123 cm |
Aanmelden