LED Paneel Opbouwframe Classic 30x30cm wit Opbouw Montagerame
LED Paneel Opbouwframe Classic 30x30cm wit Opbouw Montagerame
€ 3,48
% € 15,45 (77.48% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2471
LED Paneel Opbouwframe wit 30x30cm
Montagehandleiding
- Zet het opbouwframe volledig in elkaar, zodat dit haaks is en de boorgaten op het plafond exact kunnen worden afgetekend.
- Haal het frame weer uit elkaar en schroef de lengtedelen aan het plafond, draai hierbij de schroeven nog niet vast, zodat het zijpaneel licht naar buiten gekanteld kan worden.
- Het paneel kan nu direct in het frame worden geplaatst door de lengtedelen uit elkaar te kantelen.
- De framedelen kunnen nu aan het plafond worden vastgeschroefd. Hiervoor wordt het paneel in de betreffende richting opzij geschoven, zodat u bij de schroefverbinding aan het plafond kunt komen. Mochten de gaten voor de bevestiging te ver naar binnen in het frame liggen, dan kunnen deze ook worden verplaatst; hiervoor moeten nieuwe bevestigingsgaten in het frame worden gemaakt.
- In de laatste stap wordt de elektrische verbinding tot stand gebracht en worden de afdekkingen van de kopse kanten van het opbouwframe gemonteerd.
- De Classic opbouwframes zijn NIET compatibel met onze 24V panelen
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Paneel Opbouwframe Classic 30x30cm wit Opbouw Montagerame"
| Behuizingskleur: | wit |
|---|---|
| Breedte van de verpakking: | 30,5 cm |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 30x30 |
| Gewicht: | 0,4 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,44 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 33 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 39 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,4 kg |
| Productbreedte: | 299 mm |
| Producthoogte: | 50 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 299 mm |
| Verpakkingshoogte: | 4 cm |
| Verpakkingslengte: | 6 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.