LED Paneel Opbouwframe Classic 30x30cm zilver Opbouw Montageframe
LED Paneel Opbouwframe Classic 30x30cm zilver Opbouw Montageframe
€ 12,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED Paneel Opbouwframe 30x30cm Zilver
De vierkante uitvoering van dit zilveren LED-paneel opbouwframe in 30x30cm biedt u zowel aan plafonds als aan wanden slimme mogelijkheden voor uw geheel individuele vormgevingswensen.
De montage van de hoogwaardige profielen van aluminium is eenvoudig en gebeurt met behulp van de meegeleverde schroeven. Ook de montage van het frame aan het plafond en het vervolgens inschuiven van het paneel zijn volledig ongecompliceerd. Als u wilt, heeft u net als bij al onze paneel-opbouwframes de mogelijkheid om met behulp van een pendelset de panelen als hanglampen te gebruiken. Zeer gewaardeerd wordt de geringe opbouwhoogte van het frame van slechts 50 mm, die echter wel voldoende is om de voeding van het paneel optisch te laten "verdwijnen", d.w.z. na de montage is deze niet meer zichtbaar.
De Classic opbouwframes zijn NIET compatibel met onze 24V panelen
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 30x30 |
| Gewicht: | 0,4 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,418 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 20 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,02 g |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,4 kg |
| Productbreedte: | 299 mm |
| Producthoogte: | 50 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 299 mm |
| Verpakkingslengte: | 32,15 cm |
Aanmelden