LED Paneel Opbouwframe Classic 30x60cm wit Opbouw Montageframe
LED Paneel Opbouwframe Classic 30x60cm wit Opbouw Montageframe
€ 9,48
% € 18,95 (49.97% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2474
LED Paneel Opbouwframe wit 30x60cm
Montagehandleiding
- Zet het opbouwframe volledig in elkaar, zodat dit haaks is en de boorgaten op het plafond exact afgetekend kunnen worden.
- Haal het frame weer uit elkaar en schroef de lengtedelen aan het plafond, draai de schroeven hierbij nog niet vast, zodat het zijdeel gemakkelijk naar buiten gekanteld kan worden.
- Het paneel kan nu direct in het frame worden geplaatst door de lengtedelen uit elkaar te kantelen.
- De framedelen kunnen nu aan het plafond worden vastgeschroefd. Hiervoor wordt het paneel in de betreffende richting opzij geschoven, zodat u bij de schroefverbinding aan het plafond kunt komen. Mochten de gaten voor de bevestiging te ver naar binnen in het frame liggen, dan kunnen deze ook verplaatst worden; hiervoor moeten nieuwe bevestigingsgaten in het frame worden gemaakt.
- In de laatste stap wordt de elektrische verbinding tot stand gebracht en worden de afdekkappen van de kopse kanten van het opbouwframe gemonteerd.
- De Classic opbouwframes zijn NIET compatibel met onze 24V panelen
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Paneel Opbouwframe Classic 30x60cm wit Opbouw Montageframe"
| Behuizingskleur: | wit |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 60x30 |
| Gewicht: | 0,8 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,81 kg |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,8 kg |
| Productbreedte: | 599 mm |
| Producthoogte: | 50 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 299 mm |
| Verpakkingslengte: | 32,15 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.