LED Paneel Opbouwframe Classic 60x60cm zilver Opbouw Montageframe
LED Paneel Opbouwframe Classic 60x60cm zilver Opbouw Montageframe
€ 18,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED Paneel Opbouwframe Zilver 60x60cm
Ons zilveren opbouwframe met de afmetingen 60x60cm is een populair vierkant model. Hiermee heeft u moderne mogelijkheden voor het vormgeven van de verlichting in uw ruimtes.
Gewoonlijk worden de opbouwframes gekozen voor montage onder het plafond of aan kamerwanden, maar u heeft ook de mogelijkheid om een kabelophanging aan het frame te bevestigen en uw paneel als hanglamp te gebruiken. Met slechts een paar handelingen zijn de vier profielen van hoogwaardig aluminium met de meegeleverde schroeven gemonteerd. Ook de bevestiging van het frame aan de wand of onder het plafond is eenvoudig, evenals het plaatsen van het paneel in het frame. Het frame heeft een geringe opbouwhoogte van slechts 50 mm, maar biedt voldoende ruimte om de voeding voor de stroomvoorziening tussen het paneel en het plafond of de wand netjes weg te werken.
De Classic opbouwframes zijn NIET compatibel met onze 24V panelen
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 60x60 |
| Gewicht: | 0,806 kg, 0,81 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,82 kg, 0,822 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 20 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,02 g |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,81 kg, 0,806 kg |
| Productbreedte: | 599 mm |
| Producthoogte: | 50 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 599 mm |
| Verpakkingslengte: | 64,41 cm |
Aanmelden