LED Paneel Opbouwframe Classic 62x62cm wit Opbouw Montageframe
LED Paneel Opbouwframe Classic 62x62cm wit Opbouw Montageframe
€ 24,45
Niet langer beschikbaar
LED Paneel Opbouwframe 62x62cm wit
De witte uitvoering van dit opbouwframe met de afmetingen 62x62cm is sober en uitgesproken elegant. Geschikt voor LED paneels 62x62 cm.
De frameprofielen van hoogwaardig aluminium zijn snel gemonteerd. Bijpassende schroeven worden door ons meegeleverd.
De eenvoudige montage aan het plafond of aan de wand is een gewaardeerd pluspunt van onze opbouwframes. In de leveringsomvang zijn de bijbehorende schroeven en pluggen inbegrepen. Het plaatsen van het paneel in het frame gebeurt pas na de montage van het frame en is volledig ongecompliceerd.
Een verdere ontwerpmogelijkheid wordt u geboden wanneer u het frame samen met een kabelconstructie gebruikt, zodat uw paneel op een individueel gekozen afstand van het plafond als een hanglamp kan worden opgehangen.
De Classic opbouwframes zijn NIET compatibel met onze 24V paneels
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Behuizingskleur: | wit |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 62x62 |
| Gewicht: | 0,8 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,809 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 10 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,01 g |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,799 kg |
| Productbreedte: | 624 mm |
| Producthoogte: | 50 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 624 mm |
| Verpakkingslengte: | 67,1 cm |
Aanmelden