LED Paneel Opbouwframe Click 120x15cm wit Opbouw Montageframe
LED Paneel Opbouwframe Click 120x15cm wit Opbouw Montageframe
€ 25,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED Paneel Opbouwframe Pro+ wit 120x15cm
Het witte aluminium opbouwframe wordt met behulp van een kliksysteem zonder gereedschap in elkaar gezet, waardoor waardevolle arbeidstijd wordt bespaard. Het frame wordt op elk gewenst plafond geschroefd, zoals een gipsplaatplafond, een houten plafond of een betonnen plafond. Een plafonduitsparing is niet nodig.
Door de hoogte van het opbouwframe kan de driver probleemloos op de achterkant van het paneel worden geplaatst en is deze dus uit het zicht.
Een andere alternatieve montagemogelijkheid: staaldraadophanging - het paneel wordt zo een hanglamp.
Montagehandleiding
- Zet het opbouwframe volledig in elkaar, zodat dit haaks is en de boorgaten op het plafond exact kunnen worden afgetekend.
- Haal het frame weer uit elkaar en schroef de lengtedelen aan het plafond vast, draai de schroeven hierbij niet volledig vast, zodat het zijdeel licht naar buiten gekanteld kan worden.
- Het paneel kan nu door het uit elkaar kantelen van de lengtedelen direct in het frame worden geplaatst.
- De framedelen kunnen nu aan het plafond worden vastgeschroefd. Hiervoor wordt het paneel in de betreffende richting opzij geschoven, zodat men bij de schroefverbinding aan het plafond kan komen. Mochten de gaten voor de bevestiging te ver naar binnen in het frame liggen, dan kunnen deze ook worden verplaatst; hiervoor moeten nieuwe bevestigingsgaten in het frame worden gemaakt.
- In de laatste stap wordt de elektrische verbinding tot stand gebracht en worden de afdekkingen van de kopse kanten van het opbouwframe gemonteerd.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 120x15 |
| Gewicht: | 0,107 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,16 kg |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Opbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,107 kg |
| Opbouwbreedte: | 150 mm |
| Opbouwlengte: | 1200 mm |
| Productbreedte: | 150 mm |
| Producthoogte: | 50 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 1200 mm |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
Aanmelden