LED Paneel Opbouwframe Click 120x60cm wit Opbouw Montageframe
LED Paneel Opbouwframe Click 120x60cm wit Opbouw Montageframe
€ 35,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED Paneel Opbouwframe Pro+ wit 120x60cm
Het opbouwframe is gemaakt van aluminium en wordt door middel van een eenvoudig kliksysteem zonder gereedschap in elkaar gezet. Het voordeel ten opzichte van inbouwframes is dat plafondopeningen niet nodig zijn. Het opbouwframe wordt dus direct tegen het betonnen of houten plafond geschroefd. De framehoogte is voldoende om de voeding op het paneel te plaatsen. Door het frame wordt de voeding onzichtbaar.
Montagetip: Zet het opbouwframe in elkaar en houd het frame tegen het montageoppervlak om de boorgaten af te tekenen.
Naast de afmeting 120x60 cm zijn er nog andere afmetingen (cm) beschikbaar: 30x30, 30x60, 60x60, 62x62, 120x15, 120x30, 150x30, 160x40.
Montagehandleiding
- Zet het opbouwframe volledig in elkaar, zodat dit haaks is en de boorgaten op het plafond exact afgetekend kunnen worden.
- Haal het frame weer uit elkaar en schroef de lengtedelen aan het plafond, draai de schroeven hierbij nog niet vast, zodat het zijdeel licht naar buiten gekanteld kan worden.
- Het paneel kan nu door het uit elkaar kantelen van de lengtedelen direct in het frame worden geplaatst.
- De framedelen kunnen nu aan het plafond worden vastgeschroefd. Hiervoor wordt het paneel in de betreffende richting opzij geschoven, zodat men bij de schroefverbinding aan het plafond kan komen. Mochten de gaten voor de bevestiging te ver naar binnen in het frame liggen, dan kunnen deze ook verplaatst worden; hiervoor dienen nieuwe bevestigingsgaten in het frame te worden gemaakt.
- In de laatste stap wordt de elektrische verbinding tot stand gebracht en worden de afdekkappen van de kopse kanten van het opbouwframe gemonteerd.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 120x60 |
| Gewicht: | 1,5 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,5 kg |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Opbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 1,5 kg |
| Opbouwbreedte: | 600 mm |
| Opbouwlengte: | 1200 mm |
| Paneelformaat: | 120x60 |
| Productbreedte: | 600 mm |
| Producthoogte: | 50 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 1200 mm |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
Aanmelden