LED Paneel Opbouwframe Click 160x40cm wit Opbouw Montagerame
LED Paneel Opbouwframe Click 160x40cm wit Opbouw Montagerame
€ 49,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
3841
LED Paneel Opbouwframe Pro+ wit 160x40cm
Het opbouwframe (andere benaming: opbouwmontageframe) voor LED-panelen is een eenvoudig alternatief voor plafondmontage. Het frame wordt samen met het paneel aan het plafond geschroefd. De schakelende voeding wordt onzichtbaar op het paneel geplaatst.
Onze Pro-versie kan zonder gereedschap in elkaar worden gezet, wat arbeidstijd bespaart.
Andere afmetingen voor de betreffende paneelmaten zijn beschikbaar in onze webshop.
Montagehandleiding
- Zet het opbouwframe volledig in elkaar, zodat dit haaks is en de boorgaten op het plafond exact kunnen worden afgetekend.
- Haal het frame weer uit elkaar en schroef de lengtedelen aan het plafond vast; draai de schroeven hierbij nog niet vast, zodat het zijdeel gemakkelijk naar buiten kan worden gekanteld.
- Het paneel kan nu direct in het frame worden geplaatst door de lengtedelen uit elkaar te kantelen.
- De framedelen kunnen nu aan het plafond worden vastgeschroefd. Hiervoor wordt het paneel in de betreffende richting opzij geschoven, zodat men bij de schroefverbinding aan het plafond kan komen. Mochten de gaten voor de bevestiging te ver naar binnen in het frame liggen, dan kunnen deze ook worden verplaatst; hiervoor moeten nieuwe bevestigingsgaten in het frame worden gemaakt.
- In de laatste stap wordt de elektrische verbinding tot stand gebracht en worden de afdekkappen van de kopse kanten van het opbouwframe gemonteerd.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Paneel Opbouwframe Click 160x40cm wit Opbouw Montagerame"
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 160x40 |
| Gewicht: | 0,11 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,3 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,05 g |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,11 kg |
| Opbouwbreedte: | 400 mm |
| Opbouwlengte: | 1600 mm |
| Productkleur: | wit |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.