LED Paneel Opbouwframe Click 30x60cm wit Opbouw Montageframe
LED Paneel Opbouwframe Click 30x60cm wit Opbouw Montageframe
€ 19,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
3555
LED Paneel Opbouwframe Pro+ wit 30x60cm
Het grote voordeel van een opbouwframe is dat plafondopeningen overbodig zijn. Bovendien kan de Pro-versie zonder gereedschap in elkaar worden gezet, waardoor op arbeidstijd wordt bespaard.
Montagetip: Zet het aluminium opbouwframe in elkaar en houd het frame tegen het plafond om de boorgaten af te tekenen.
Naast de afmeting 30x60 cm zijn er nog andere afmetingen (cm) voor de betreffende paneelmaten beschikbaar: 30x30, 60x60, 62x62, 120x15, 120x30, 120x60, 150x30, 160x40.
Montagehandleiding
- Zet het opbouwframe volledig in elkaar, zodat dit haaks is en de boorgaten op het plafond exact kunnen worden afgetekend.
- Haal het frame weer uit elkaar en schroef de lengtedelen aan het plafond vast, maar draai de schroeven nog niet vast, zodat het zijdeel nog licht naar buiten gekanteld kan worden.
- Het paneel kan nu direct in het frame worden geplaatst door de lengtedelen uit elkaar te kantelen.
- De framedelen kunnen nu aan het plafond worden vastgeschroefd. Hiervoor wordt het paneel zijdelings in de betreffende richting geschoven, zodat u bij de schroefverbinding aan het plafond kunt komen. Mochten de gaten voor de bevestiging te ver naar binnen in het frame liggen, dan kunnen deze ook worden verplaatst door nieuwe bevestigingsgaten in het frame te boren.
- In de laatste stap wordt de elektrische verbinding tot stand gebracht en worden de afdekkingen van de kopse kanten van het opbouwframe gemonteerd.
- De Classic opbouwframes zijn NIET compatibel met onze 24V panelen
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Paneel Opbouwframe Click 30x60cm wit Opbouw Montageframe"
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 60x30 |
| Gewicht: | 0,107 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,16 kg |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Opbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,107 kg |
| Opbouwbreedte: | 300 mm |
| Opbouwlengte: | 600 mm |
| Productbreedte: | 300 mm |
| Producthoogte: | 50 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 600 mm |
| Verpakkingslengte: | 65 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.