LED Paneel Opbouwframe Click 30x80cm wit Opbouw Montageframe
LED Paneel Opbouwframe Click 30x80cm wit Opbouw Montageframe
€ 22,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED Paneel Opbouwframe Pro+ wit 30x80cm
Het opbouwframe wordt eenvoudig, snel en zonder gereedschap in elkaar geklikt. Het witte opbouwframe is gemaakt van licht, duurzaam aluminium. Schroeven en pluggen voor montage aan plafonds zijn bij de levering inbegrepen. De opbouwhoogte bedraagt 5 cm. Een bijbehorende transformator kan onzichtbaar op het paneel worden geplaatst.
Wandmontage is ook mogelijk. Om te voorkomen dat het paneel naar achteren kantelt, moet er tussen de muur en het paneel bijvoorbeeld een blok piepschuim worden geplaatst. Andere oplossingen zijn mogelijk.
Naast de afmeting 30x80 cm zijn er nog andere afmetingen (cm) beschikbaar: 30x30, 30x60, 60x60, 62x62, 120x15, 120x30, 120x60, 150x30, 160x40.
Montagehandleiding
- Zet het opbouwframe volledig in elkaar, zodat dit haaks is en de boorgaten op het plafond exact kunnen worden afgetekend.
- Haal het frame weer uit elkaar en schroef de lengtedelen aan het plafond, draai de schroeven hierbij nog niet vast, zodat het zijdeel licht naar buiten gekanteld kan worden.
- Het paneel kan nu door het uit elkaar kantelen van de lengtedelen direct in het frame worden geplaatst.
- De framedelen kunnen nu aan het plafond worden vastgeschroefd. Hiervoor wordt het paneel in de betreffende richting zijwaarts verschoven, zodat men bij de schroefverbinding aan het plafond kan komen. Mochten de gaten voor de bevestiging te ver naar binnen in het frame liggen, dan kunnen deze ook worden verplaatst; hiervoor moeten nieuwe bevestigingsgaten in het frame worden gemaakt.
- In de laatste stap wordt de elektrische verbinding tot stand gebracht en worden de afdekkingen van de kopse kanten van het opbouwframe gemonteerd.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 80x30 |
| Gewicht: | 0,34567 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,34567 kg |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,34567 kg |
| Opbouwbreedte: | 300 mm |
| Opbouwlengte: | 800 mm |
| Productkleur: | wit |
| Verpakkingslengte: | 125 cm |
Aanmelden